Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

i da, svako ko se bavi extreme metalom moze samo da se sagne morbidima.

i ja bih bio egoista da sam napisao altars i blessed.

vecito na tronu.

 

Mudro zboris :pivopije:

 

S tim sto je meni i Covenant zakon album :muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вала баш. Јебем ти живот, 'ладно Keep у Србији...

 

 

Ја не смем ни да мислим на стање у којем ћу се налазити по завршетку овога. Једино што ме брине је велики број великих бендова, јер не верујем да ће оне егоистичне пичке из МА дозволити неком другом, млађем и квалитетнијем да свира дуже од њих.

 

nemoj previse da se lozis :razz: do decembra ima barem jedan bend da otkaze nastup,i sta mislis da to bude bas keep :)

 

vazni su samo morbidi :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvrdim da ce ovo biti najbolja svirka koju je srbija ikad dozivela :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Keep, Morbid, Kataklysm, Marduk! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Ajd ovaj Arsis malo smara al majku mu :rockdevil:

Bolji bendovi nego na oba dana legacya zajedno :)

 

Vaistinu se slazem :pivopije:

 

Rekoh vam ne stojimo mi iza organizovanja ovog koncerta , ono sto vas treba da zanima je da ce biti koncerta i sve je ok !

bice jebanje mame !!!!

 

Jebanje mame?bice jebanje mrtve iskopane mame koja truli godinama u grobu :red:

 

ko ne dodje na ovo je gej na kub

 

Ko ne dodje na ovo podeljen je sa nulom.

 

ajme,moglo bi se ici na ovo indeed

 

24427597_0cba60d473_o.jpg

 

@topik

 

IJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

but shadows and dust!!!! klanje!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvrdim da ce ovo biti najbolja svirka koju je srbija ikad dozivela :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Moguce, ali posle one, planirane za 05.09. ;)

 

U svakom slucaju, ni OVO se ne propuuuuusta!!! :rockdevil:

 

btw. ko nije cuo novi album Kataklysm-a, nek skida oma!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не смем ни да мислим на стање у којем ћу се налазити по завршетку овога. Једино што ме брине је велики број великих бендова, јер не верујем да ће оне егоистичне пичке из МА дозволити неком другом, млађем и квалитетнијем да свира дуже од њих.

 

Znash shta kolega, poje'm ja kurac ako ti uopshte dodjesh na ovo :)

 

 

A shto se mene tiche, MA i KOK su mi glavne poslastice! MA gledah vec jednom, beshe premocno, gledanju ih i sad uskoro, ali legendi nikada dosta af kors. A KOK jest trenutno jedan od black bendova koji najvishe obecava, nadam se da ce to i potvrditi predstojecim albumom. Marduk ne volem neshto, ali ispratice se. Kataklysm me ponajmanje zanima od svih..Arsis tek treba da se proveri..

 

Sve u svemu, cenim da do decembra ima drugih stvari za prezivaljavanje, i da je ova tema ovde malo prerano otvorena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj previse da se lozis :razz: do decembra ima barem jedan bend da otkaze nastup,i sta mislis da to bude bas keep :)

 

vazni su samo morbidi :twisted:

Боли ме курац за Морбиде, никад их нисам слушао нити ћу.

 

Ako dodje bilo ko... :)

Аматери, јебали вас јебени Мејдени, Бланјд Гардијан и слична срања.

 

Znash shta kolega, poje'm ja kurac ako ti uopshte dodjesh na ovo :)

 

 

A shto se mene tiche, MA i KOK su mi glavne poslastice! MA gledah vec jednom, beshe premocno, gledanju ih i sad uskoro, ali legendi nikada dosta af kors. A KOK jest trenutno jedan od black bendova koji najvishe obecava, nadam se da ce to i potvrditi predstojecim albumom. Marduk ne volem neshto, ali ispratice se. Kataklysm me ponajmanje zanima od svih..Arsis tek treba da se proveri..

 

Sve u svemu, cenim da do decembra ima drugih stvari za prezivaljavanje, i da je ova tema ovde malo prerano otvorena ;)

Већ видим да ћеш да клопаш.

 

 

Ne ne Bato Keeper na prvom mestu pa onda Morbid :rockdevil:

 

То, сине!!!

 

 

WELCOME WE WILL WALK BEHIND YOU

IN OUR GRASP WE WILL BIND YOU

GUIDE US LIKE A FATHER

FOLLOW THE DELUGE!!!

 

ARISE

ARMADA

UNDEFEATABLE WILL

GIVEN WINGS CLAW CROWN OF THE KINGS

DEATH THE REPTILE EYE BRINGS

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аматери, јебали вас јебени Мејдени, Бланјд Гардијан и слична срања.

Ne znam ja kakve veze imaju Iron Maiden i Blind Guardian,ali za tvoju informaciju ja na ovaj koncert idem. :razz:

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko je karta? Meni sve ovo cudno zvuci? Mnogo je ovo lepo da bi bilo istinito. Ali nemogu da verujem, sigurno se ide pa sve ove bendove obozavam i bash sma se nesto nalozio na Arsis u poslednje vreme. Morbide cu do tada gledati na Castle festu, Marduk vec glegao u SKC-u, ali svejedno kvalitetnih bendova uzivo nikad dosta.

 

INACE Svaka cast ko god da je ovo doveo u Srbiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...