Jump to content

Recommended Posts

ivica kecer poznatiji kao satana panonski je bio jedinstven covek.patio je od shizofrenije,voleo je da uzima pilule,bio je uglavnom gej(jednom je bio i strejt),voleo je da povredjuje samoga sebe,proveo je dosta vremena u psihjatriji drugim recima covek je ziveo pank.on je sam rekao da je za njega pank nesto sto se zivi a ne sto se slusa.ostavio je za sobom dosta muzike i gomilu poezije.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu, izbrisa gomilu postova - svaka čast za trud! :rockdevil:

 

K'o što rekoh već, uvek se odnesem od grohotnog sme'a kad čujem pesmicu ''Lepi Mario'', ''Advokat'', i

''Ja sam svom tati...''

 

''Trpi Kurvo'' mu je takođe eXtra stvarčica. Jedino ne gotivim one psycho pesme posvećene njegovoj kevi ...

 

Ne znam samo, što u svojim pesmama često spominje moju omiljenu zemlju posle Srbije - Novi Zeland. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu, izbrisa gomilu postova - svaka čast za trud! :rockdevil:

 

K'o što rekoh već, uvek se odnesem od grohotnog sme'a kad čujem pesmicu ''Lepi Mario'', ''Advokat'', i

''Ja sam svom tati...''

 

''Trpi Kurvo'' mu je takođe eXtra stvarčica. Jedino ne gotivim one psycho pesme posvećene njegovoj kevi ...

 

Ne znam samo, što u svojim pesmama često spominje moju omiljenu zemlju posle Srbije - Novi Zeland. :)

 

Novi Zeland?

Pominje ga samo u ''Lepi Mario'' i ''Milijana Ima Gliste''

 

I gomila pscyho pesama, posvećena je njegovom najboljem prijatelju Dejanu, a ne njegovoj majci.

To što je posvećivao majci, u najvećoj meri nikad nije ni snimljeno, osim onih par stvari na albumu ''Olimpijske Nuklearne Igre''.

Koliko znam, jedan od najbližih Satanovih prijatelja je bio Srbin, i to onaj punk pisac, sad ne mogu da se setim kako se zvao, ali uglavnom nosi beretku, matori baja...živeo je neko vreme u engleskoj. Mozda se setim za neki naredni post.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Zeland?

Pominje ga samo u ''Lepi Mario'' i ''Milijana Ima Gliste''

 

I gomila pscyho pesama, posvećena je njegovom najboljem prijatelju Dejanu, a ne njegovoj majci.

To što je posvećivao majci, u najvećoj meri nikad nije ni snimljeno, osim onih par stvari na albumu ''Olimpijske Nuklearne Igre''.

 

Само тол'ко. :)

 

 

 

Иначе, Иван Глишић је својевремено написао ''Амстердам'' Слађани Милошевић ...

 

 

Edited by VooDoo SoloSouL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lagao ili ne, ja obožavam istog da čujem! Baš trenutno to i radim!

 

Ja imam neki bootleg iz 1989, sa akademije, gde se obraca publici nakon uvodne ''dragi sine moj'' i kaze:

 

Vi u Beogradu ste zivi...oni u Zagrebu jucer su manje zivi...zivi,,vise su kremenizirani.

 

glas iz publike (podseca na caneta iz brejkersa): pa za takve postoji posebna terapija...da,daaaa.

 

 

Najkultnije su satanove izjave: ''moji tekstovi su futuristicki''

''jucer sam sreo neke punkere sto se zovu po nacionalnosti''

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

burazer iz Pazove je bio security kod njega na koncertu,potvrdio mi je sve nenormalne price o Satanu,znaci stage-preformance neverovatan,usput mi je rekao interesantnu stvar,kaze da je Satanov stari bio lud koliko i Satan pa i duplo ludji...na foru,ovaj mu je do kolena kakav je ono manijak bio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Najveci car ikada. Druzio se i sa Nikolom Vranjkovicem, secam se da sam citao neki intervju u kojem Nikola prica o dogadjajima sa njim, kad ga je doveo gajbi, kako ga je gledala Nikolina baba :)

 

Kako ga je gledala?

Znaš,dvoje su se tako smuvali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...