Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

Najbolje da se pita Jeki da l' treba za BIH pošto je on par puta čini mi se svirao tamo sa nekim real tribjutima (Ganci, Metalika i tako to). :D Ali mislim da BiH nije u ata karnet sistemu pa da verovatno nije potrebno, treba se raspitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ma ne treba nista osim licnih karti za BiH, samo popisite tehniku jelte :]

 

jedan moj bend je tako popisao opremu, pa su nam likovi na ulazu i izlazu iz bosne trazili pare, tako da consi moraju da imaju nekakav zvanichniji dokument/pechat, bilo shta shto nije obichan A4 papir sa ishtampanom opremom

 

a sad sam se setio tuzle:

 

Kombi, u njemu Yobo i Goodeyeclosed.

Preshli Pavlovica most, doshli do murije, puste nas i onda carina...

 

Carinik: Dobar dan.

2 benda grakcu: Dobar dan!

Carinik: Shta nosite momci?

Bendovi vade papir.

 

Gleda carinik i pochinje da kenja o tome shta sve nosimo (2 gitarska pojachala, Bosketov bubanj, 5-6 instrumenata, pun kurac pedala i sitnih kerefeka). Kaze kako hocemo da prodajemo.

 

Srbi nisu pechatirali jer ih, naravno, boli kurac shta srpski bendovi dovoze i odvoze.

Mi se ubedjujemo kako smo muzichari.

 

Carinik popusti.

 

Carinik: OK momci, 10 evra po ansamblutm.

Shcepa: Ali mi smo jedan ansambltm. (zajeb u pokushaju :) )

Carinik: Onda 20 evra.

 

Pwned! :D

 

Otishli sa njim do kucice, on sedne za sto, otvori fijoku, okrene glavu i zamoli da se pare stave u istu. Retardirano je izgledalo kako ruka kroz prozor ubacuje 20 evra dok carinik neshto zvera u zid.

 

Naravouchenije: Ponesite par desetina evara, da vam se nadje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, ali mi idemo na rachu (gde je uvek opusteno) i ne nosimo pojacala i te stvari + cemo imati pismo pozivnicu koju ce organizatori poslati i granicarima. znaci, sve zvanicno. mislim, ako nikom nisu kenjali na demo festu, valjda nece i nama. :)

Edited by Theory of Chaos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uslikaj se i ti sa pojacalom pa ce da ti okace fotku kao i svakome.Kriterijumi neki specijalni tu ne postoje tako da iskreno ne bih pridavao neku vaznost svemu tome...previse se lozite :) ....i da Laney sux kao i svi Marshalli posle '89 :D Ziveli Orange i Ampeg,ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas smo imali neku poluprobu posle duzeg vremena, probali neke nove stvari i to

 

skontali smo da imamo vec 7 novih pesama :D trajanja od po nekih 4-5 minuta u proseku :D mozda ce jedna prebaciti 5-6 minuta, no cilj nam je da na trecem albumu budemo sto svedeniji a da to i dalje bude nas fazon

 

jedna od pesama je bas neki clutch meets mastodon fazon, a druga isto onako tezina i strejt doom... imamo i jednu koja je neki opeth harvest meets jeff buckley, plus jos dve laganije od kojih je jedna malo U2 with or without you atmosfera sa gomilom lejera, a druga neki in the woods meets anathema (u kojoj bi trebalo da imamo i gosta na vokalu... to je u planu vec dve-tri godine :) )

 

imamo jos dve koje smo vec svirali ranije, jedna je sheed (aligator fazon) koju smo svirali bas bas davno poslednji put, dal bese zajecar bio, a druga je rafinerija koju smo svirali jednom u pancevu i jednom u livingu, ali smo zbog nekih zajebanih semplova odustali pa cemo to da sredimo sad. sve to plus electric funeral kao osma stvar

 

jedva cekam da uradimo full sve pa da krenemo da ih sviramo :D kontam da cemo do povetarca bar 2 moci da zavrsimo pa cete cuti kako sve to zvuci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da jesmo tad svirali sheed. evo i ja da se oglasim, bese jako lepa i produktivna proba. otisli smo u neke sfere koje pre nismo doticali i mislim da ce novi materijal biti jos raznovrsniji nego pre i da cemo mnoge iznenaditi sto smo malo vise na nekom diversity planu nesvesno poradili. u svakom slucaju, mislim da ce oni koji su do sada uzivali u tome da nas slusaju da se istope od srece kad cuju nove stvari. et' tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...