Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

Bezveze su mi te varijante da opet svirate sa nekim bendom iz Novog Sada i da imate kraću minutažu od domaćina. Po meni je logičnije da vi svirate duže, jer novosadska publika nema toliko prilike da gleda vašu svirku, za razliku od svirke Azila 5 ili bilo kog drugog lokalnog benda. Prošli put u Tremi je bilo prekratko.

 

My two cents.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice te 'CK13', ni mi nismo ljubitelji njihovih stavova i nekih stvari koje se tamo odvijaju ali do sada nikad nismo imali problema sa organizacijom i sve je uvek bilo na jednom ozbiljnom nivou. Samo treba kontaktirati ljude na e-mail i to je to. Gotovo istog dana uvek dodje odgovor i taj glavni cova ti uvek kaze kako stoje stvari, to sto ste se vi prijavili pre 3 meseca nema nikakve veze, ljudi su verovatno bili u guzvi oko nekih tribina, izdavanja i sl. Kontaktirajte ih opet. Samo morate unapred da znate da se tamo placa covek na ulazu kao i dva tonca - dakle 5000 din u startu morate imati + binsku opremu. Sto se Treme tice, zna se ko tamo svira i ja bih vam toplo preporucio da izbegavate taj prostor osim ako necete da vas stavljaju u isti kos sa Nevernim Bebama, Tribute to EKV bendovima kao i raznim seljackim rok bendovima tipa Amadeus bend isl.... Jednom godisnje od normalnih tamo nastupi recimo Block Out, ovo ostalo je seljana. Od ostalih klubova u NS na raspolaganju su vam 'CK13', 'Route 66' ili 'Garaza'. 'Dvoriste', samo ako ste bas zeljni znoja, brkatih metalki i prosipanja piva po pedalama. A sad tastaturu u ruke i kontaktirajte CK13.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, tamo ni ne mzoe da stane 100 ljudi. Sta ce im reklama? Dovoljno je da dva benda navuku 60 ljudi i da zaluta na koncert jos 30-tak i eto ti. Koliko znam, CK13 aktivno salje nedeljni program na e-mailove i preko MySpace-a. Ionako je lepljenje plakata odavno izaslo iz mode, dva tri plakata u nekim muzickim radnjama i CD-shopovima i 1 na CK13 i sta ce ti vise. Imas MySpace, Twitter, FaceBook, LastFM. Ljudi ionako vise veruju internetu nego stvarnom svetu. :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, tamo ni ne mzoe da stane 100 ljudi. Sta ce im reklama? Dovoljno je da dva benda navuku 60 ljudi i da zaluta na koncert jos 30-tak i eto ti. Koliko znam, CK13 aktivno salje nedeljni program na e-mailove i preko MySpace-a. Ionako je lepljenje plakata odavno izaslo iz mode, dva tri plakata u nekim muzickim radnjama i CD-shopovima i 1 na CK13 i sta ce ti vise. Imas MySpace, Twitter, FaceBook, LastFM. Ljudi ionako vise veruju internetu nego stvarnom svetu. :D :D

 

A jel zbog toga bilo 7 ljudi na prosloj svirci Dreddupa ? Ili zato sto je ridjokosa potrefila sranje termin za svirku ?

 

p.s. ma kako da zalutaju ? nije to bas usput za ljude koji ce da zalutaju jer obicno onaj ko je u samom centru grada moze negde da zaluta.

Edited by Ziltoid.need.finest.coffee

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel zbog toga bilo 7 ljudi na prosloj svirci Dreddupa ? Ili zato sto je ridjokosa potrefila sranje termin za svirku ?

 

p.s. ma kako da zalutaju ? nije to bas usput za ljude koji ce da zalutaju jer obicno onaj ko je u samom centru grada moze negde da zaluta.

 

prosla svirka dreDDupa je imala 150 ljudi, svirali smo sa bendom Downstory. A ako mislis na onu gde smo upali da zamenimo Figurative Theatre koji su taj dan otkazali, to je bio iskljucivo problem sa Elektrana organizcaijom jer je to vece u gradu bilo jos 3 svirke a i u pitanju je bila electro zurka. dreDDup tada nije ni bio najavljen na plakatu, da je bio bilo bi zasigurno vise ljudi.

 

Ako Consecration bude svirao verujem da ce zasigurno ljudi doci da pordrze, samo treba jos koji bend da ubace da svira kao podrska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan moj drug gutarista domaceg oi pank benda mi je rekao da su clanovi consecrationa ga nesto prozivali da su mu cak u nekoj poruci rekli da je "urban".mislim da nije uredu da tako vredjate mog druga,on nemoze biti urban zato sto se druzi sa mnom koji slusam sinana sakica

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

javio nam se neki mladen iz ck13 i kaze da mozemo da sviramo tamo, smao sto kaze da su svi vikendi do kraja godine zauzeti. kao moze eventualno neki cetvrtak ili nesto ali klub radnim danima radi samo do 23h...

 

ne znam dal su ljudi u ns stvarno u fazonu da dodju u 20-21h na svirku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...