Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

Guest TužneUši

intervju je super, novinarka drami neumereno i nije bas pro u tome sto pokusava da radi ali cenim sve sto je receno od strane benda pogotovo onaj deo sa izdavacima i scenom na prostoru ex-yu pogadja srz. mislim da za tako kratko vreme nista bolje nije moglo biti receno na tu temu

 

a realno, zasto ne kukati? kad bi ljudi malo formirali misljenje o nekim stvarima gledajuci ovakve programe stvari bi se lagano pocele menjati..

 

kako stoje stvari sa udruzenjima muzicara, zakonom o kulturi, prelazenjem granice, sviranjem vani i sl. to sto je bilo aktuelno pre nekih godinu dana, ima li tu nekih pomaka, ispao sam iz tokova ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='04 februar 2010 - 11:40 ' timestamp='1265280033' post='2141832']

ja ne gledam TV pa mi koncepcija ove emisije nije poznata - jel obavezno da svi koji dodju kukaju i pricaju o sceni generalno?

 

Daj malo - "ja sam Danilo, ovo je moja J&J gitara!" i takvih veselih, informativnih i band related sranja :D

 

Pa o cemu drugom da pricaju kada je emisija golo sranje i kada je uzasno koncipirana.Uostalom gde to kod nas pa imas kao neke "rock novinare" koji su iole informisani pa da naprave pametan i interesantan intervju sa ljudima.

Kapiram da su ljudi normalno odgovarali na ono sto su ih pitali i ujedno na ono sto pitaju 99% bendova tipa vase trenutno vidjenje stvari na domacoj rock "sceni" itd. ...i naravno da ce vecina da iznese slicno negativno misljenje.

Ali i ako je to vec slucaj onda bih nadojio u toj emisiji naseg ministra za kulturu i jebao kevu onako na finjaka svima po spisku ali boze moj posto je to drzavna televizija pala bi naravno cenzura samo tako...ako nista drugo makar se malo izreklamirase :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Zombie

 

U, brate, svi bi se poubijali od muke zato što si ih ti "nadojio" u nekoj emisiji koju gleda 36 ljudi, računajući tu i ekipu koja radi emisiju. Koja, bre, cenzura, čoveče, Tijanić i upravni odbor RTS-a verovatno ne znaju ni da imaju "Bunt" u programskoj šemi. Uzgred, intervju je odličan, ne zbog autora, već zbog gostiju.

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

Pa o cemu drugom da pricaju kada je emisija golo sranje i kada je uzasno koncipirana.Uostalom gde to kod nas pa imas kao neke "rock novinare" koji su iole informisani pa da naprave pametan i interesantan intervju sa ljudima.

Kapiram da su ljudi normalno odgovarali na ono sto su ih pitali i ujedno na ono sto pitaju 99% bendova tipa vase trenutno vidjenje stvari na domacoj rock "sceni" itd. ...i naravno da ce vecina da iznese slicno negativno misljenje.

Ali i ako je to vec slucaj onda bih nadojio u toj emisiji naseg ministra za kulturu i jebao kevu onako na finjaka svima po spisku ali boze moj posto je to drzavna televizija pala bi naravno cenzura samo tako...ako nista drugo makar se malo izreklamirase :)

 

nije tacno, mislis da bi bilo koji drugi bend umeo da kaze i objasni stvari onako dobro? ne bi znali da beknu. osim toga, sto lex kaze, ko osim cons-a ima kredibiltet da da takve ocene? niko ja mislim

 

dakle, emisija je odlicna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada je pa to potreban nekakav "kredibilitet" da neko iznese svoje misljenje o necemu...u ovom slucaju o klubovima,izdavacima itd. i sta je problem sklopiti 3 recenice? :bigblue: Kako god dzaba bilo sta i da kazes kada ta emisija sluzi samo za popunjavanje termina.Pogledajte samo onu plavu matoru kobilu na pocetku sto gistro prosipa neku pricu...prava iskusna rock diva...ko sve nece da vodi razne emisije :rolleyes: Cirkus realno...

Inace ne kapiram sto Moonlee rec. ne izdaje novi album nego ta neka podkuca ili sta li je? Pa Cons-i su bolji od pola onih bendova tamo.

Nadam se da ce da imaju dobar distro makar i da ce ko vec tamo da im pomogne oko bookiranja certova po Evropi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada je pa to potreban nekakav "kredibilitet" da neko iznese svoje misljenje o necemu...u ovom slucaju o klubovima,izdavacima itd. i sta je problem sklopiti 3 recenice?

brale, otkad citam tvoje postove, nista licno, ali shvatam da itekako treba i kredibiliteta, a i zna biti problem i oko te 3 recenice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte samo onu plavu matoru kobilu na pocetku sto gistro prosipa neku pricu...prava iskusna rock diva...ko sve nece da vodi razne emisije :rolleyes: Cirkus realno...

 

Hajde se ti malo raspitaj ko je ta "plava matora kobila", pošto očigledno veze sa životom nemaš, zmaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa raspitaj se, kažem ti. Inače je tipično za tebe da lupetaš bez ikakve osnove, al' 'ajde, potrudi se malo. Nije to ništa strašno :smile:

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...