Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

2s9uadv.jpg

 

Konačno, došao je trenutak i da objavimo naš drugi album, .avi. Nakon velikog razmišljanja o tome da li raditi diskove ili ne, odlučili smo se na download-only varijantu, a verovatno ćemo raditi vinile kasnije. Album košta 3 eura ili više, ovo ili više znači da ako neko hoće da podrži bend i da da više para može da uplati sumu koju želi. Ceo album možete besplatno da preslušate sa našeg sajta, a možete platiti album PayPalom, Visom (mislim da radi Visa Internet iz Banke Intese), American Xpressom ili Mastercardom.

 

Što se tiče majica, u toku sledeće nedelje ćemo znati koliko koštaju i sve informacije, tako da ćemo vas blagovremeno obavestiti o tome.

 

.avi je takođe dostupan u svim formatima, za lossless audiofile tu je FLAC i ALAC, a takođe su dostupni i mp3, ogg i aac.

 

Album možete poslušati i skinuti sa našeg sajta:

 

http://consecrationband.com

 

Nadamo se da će Vam se svideti album i vidimo se na nekoj od naših sledećih svirki (3.4. - Bačka Topola, 4.4. - Novi Sad, 8.4. - Zagreb, 9.4. - Rijeka, 10.4. - Beograd, 14.4. - Banja Luka, 24.4. - Kikinda)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušam sada, ovo je jebeno savršeno. Tačno ste uhvatili kako zvučite uživo, a produkcija je i teška i čista, taman na mestu.

Pitanje 1: čiji je ženski glas na "Somni"?

Pitanje 2: pedale i efekti na "Cisterni"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obožavam konstruktivne odgovore.

 

Mislim na deo oko 06:30. Sad, budući da je niking dovoljno pametan da odgovori doskočicom na engleskom, a nedovoljno pristojan da objasni, mogu samo da pretpostavim da je u pitanju Danilov falseto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikola kada si spomenuo te varijacija i pakete ovo nisam očekivao. :frown:

A baš sam se radovao disk izdanju, a opet taj digitalni format...

I kako sada da ovo nabavim kada ne raspolažem ni jednim od ovih kartica niti sa pay pal profilom? Dam nekome od vas na ruke pare pa mi srežete album u formatu koji želim? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikola kada si spomenuo te varijacija i pakete ovo nisam očekivao. :frown:

A baš sam se radovao disk izdanju, a opet taj digitalni format...

I kako sada da ovo nabavim kada ne raspolažem ni jednim od ovih kartica niti sa pay pal profilom? Dam nekome od vas na ruke pare pa mi srežete album u formatu koji želim? :confused:

intesinu visa internet karticu možeš da uzmeš, ne plaća se održavanje niti treba nešto da se uplati pri otvaranju računa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...