Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

Što se termina tiče, onaj kome je problem da ostane do 3 i da spava samo 4 sata pre posla ujutru, a da propusti onakav nastup, jbg, neka stavi na vagu pa vidi da li je odlazak na svirku vredan umora posle neprospavane noći :pivopije:

 

Meni nije zao sto sam ostajao itd, vec sam govorio generalno da Consecration uvek dobije neki bezvezni termin ili datum svirke u Novom Sadu, kao recimo prosle godine kad su svirali na uskrs. Bas je bio bedan broj ljudi, mozda jedan manji razred, a ni sinoc nije mnogo drugacije bilo. Cenim kad bi organizovali solo svirku, da bi bilo vise ljudi... Mozda se i varam, ali ja ih dozivljavam kao relativno zvucno ime kod nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije zao sto sam ostajao itd, vec sam govorio generalno da Consecration uvek dobije neki bezvezni termin ili datum svirke u Novom Sadu, kao recimo prosle godine kad su svirali na uskrs. Bas je bio bedan broj ljudi, mozda jedan manji razred, a ni sinoc nije mnogo drugacije bilo. Cenim kad bi organizovali solo svirku, da bi bilo vise ljudi... Mozda se i varam, ali ja ih dozivljavam kao relativno zvucno ime kod nas...

 

Oni to i jesu za većinu ljudi koji cene trud novih bendova, pa još onih koji donose zvuk kakav publika ranije nije čula. Ipak ne verujem da bih to nazvao zvučnošću (bar ne u smislu popularnosti), više nešto kao 'uživaju poštovanje uskog kruga posvećenih muzičkih frikova' :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Cena karte 300 dinara? Sta je sa onom pricom kako je consecration toliko kvalitetan bend da zasluzuje cenu karte 500 dinara? Znaci videli da im doslo 30 ljudi tad i ispalili se i sad vratili na 300 dinara. A ovamo napali decka sto je rekao da su se malo precenili,a na kraju i jesu i skapirali su to i zato su spustili cenu na 300 dinara

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena karte 300 dinara? Sta je sa onom pricom kako je consecration toliko kvalitetan bend da zasluzuje cenu karte 500 dinara? Znaci videli da im doslo 30 ljudi tad i ispalili se i sad vratili na 300 dinara. A ovamo napali decka sto je rekao da su se malo precenili,a na kraju i jesu i skapirali su to i zato su spustili cenu na 300 dinara

 

potpuno kontam sta hoces da kazes. alogija to nikad ne bi uradila, oni su posteni muzicari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fali kako ne, jos jedna gitara im ko leba treba, mnogo masivnije zvuce tad

 

Inace na svirci na Lađi kao specijalni gosti nastupiće noiz kolektiv [C. T. D.] + Tearpalm, sa uvodnim setom od petnaestak minuta

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se za "Cimet" (mada dobro znam kako je zvučala sa dve gitare, trenje je tu svirao sasvim dobru podlogu uz pokoji detalj) i donekle za "Romantičnu policiju", jer su pesme atmosferične i, da se tako uzrazim, lagane. Ali u ovoj, koja se vrti oko rifa, pa gde kasnije upadne solo, a bas gitara jednostavno ne daje dovoljno podloge... itekako je potrebna ritam gitara.

 

A to za novi stil nema veze sa ovime, promena je počela odavno, a trenje ispao iz benda kasnije. Pesme su stvarane sa dve gitare.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je promena pocela tako a zavrsila se ovako i ne mislim da je to sticaj okolnosti nego kreativni zaokret. mozda bolje da pitamo soccerball.jpg-a uostalom

 

barikade je cista power trio varijanta, gtr solo preko bas pratnje je nesto najbolje na svetu kad se uradi majstorski, jedino sto meni nedostaje je jos malo mascobe u basu ali vrlo je dobar bas svejedno.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdrkotine od ljudi, kao sto im je izdrkotina hipsterska i muzika usrana. Sve polu-uplakan ovaj pevac kao da su mu familiju poklali, jebali mrtve i na kolac iznabadali, polili benzinom i drkali na to pre svirke. Samosazaljenja ima za izvoz. Zasluzuje da ga sledja na kvarno covek napuca pivskom bocom u glavu kako je down.

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije samosazaljenje glavna fora u melodijama Consa? Veoma veliki uticaj Paradise Losta postoji u Danilovim rifovima.

 

Masnog cemo da pitamo da umasti, ne bilo nam teshko :D

Upotrebice se Nobels dist za bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...