Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

barikade je cista power trio varijanta, gtr solo preko bas pratnje je nesto najbolje na svetu kad se uradi majstorski, jedino sto meni nedostaje je jos malo mascobe u basu ali vrlo je dobar bas svejedno.

Pa, to je ono što mi fali u pesmi. Volim i ja power trio varijantu, ali ovde bas nikako nije bio dovoljno jak da podrži deonicu, te mi je ispalo ravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su se isfurali kad je neko prigovorio za cenu ulaznice (i pritom dosta nesretno to srocio, zvucalo je kao "who do you think you are?", mada verovatno je slucajno tako ispalo) i onda se prikljucila neka svetina, pocele neke manje provokacije, ljudi se smorili i otisli. Bilo je dosta nekakvih zluradih tonova i tetkarenja i nije vladalo bas neko ozracje ljubavi podrske i drugarstva, da sam ja clan benda i ja bio bih blago razocaran u "community", a pogotovo da sam clan emo benda kao sto su consi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su se isfurali kad je neko prigovorio za cenu ulaznice (i pritom dosta nesretno to srocio, zvucalo je kao "who do you think you are?", mada verovatno je slucajno tako ispalo) i onda se prikljucila neka svetina, pocele neke manje provokacije, ljudi se smorili i otisli. Bilo je dosta nekakvih zluradih tonova i tetkarenja i nije vladalo bas neko ozracje ljubavi podrske i drugarstva, da sam ja clan benda i ja bio bih blago razocaran u "community", a pogotovo da sam clan emo benda kao sto su consi.

Hvala na pojasnjenju,sve mi je jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja evo sad preslusao na yutubu rad ovog benda. Definitivno ima trip ovaj bend. Mislim da bi mi se svideo da ima malo vise smisla u vokalima, jer ja cujem samo aaaaaaa eeeeeeeee iiiiiiiiiiiii oooooooooooooo uuuuuuuuuuuuuuuuu. Bilo bi lepo kad bi se preko svega cuo neki tekst koji se uklapa u muziku i daje joj smisao. Ovako stvarno ne znam sta da kazem osim da mi deluje nadrogirano. Jel pevac na heroinu? Ja se ne drogiram(cak ni travu ne pusim, jbga volim sebe i svoju realnost ovakvu kakva je :meshuggah: ) ali stvarno mislim da bi morao da budem tesko razvaljen da bi slusao ovo. Sorry ako sam uvredio neke. Moje misljenje jbga.

 

rad benda rekao, greska. sry, nisam preslusao sve, mozda 3 4 pesme i neki live sa extita. nisam imao strpljenja dalje.

Edited by deconstructor
  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Prvo: momci su se konačno bacili na snimanje pesama u Studio Underground NBGD-u.

 

 

Drugo: tri svirke u sledeće dve nedelje, i to:

 

subota 15. oktobar - Crni Bik, Novi Sad

petak 21. oktobar - Mladost, Subotica http://www.last.fm/event/2051355+Consecration

subota 22. oktobar - UK Parobrod, Beograd http://www.last.fm/event/2083136+Consecration

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...