Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

mala digresija:

 

buduci da nisam bio godinu dana u zemlji i nisam imao prilike da gledam uzivo, vecheras je Cons jebao sve zivo i mrtvo zvukom. Minimalizam sa slonovskim mudima. Bend zvuchi svetski iako je bio u malom poplochanom klubu pred 20 ljudi. Atmosfera topla, zvuk topliji.

 

Bila je privatna svirka na jednom rodjendanu, tako da poseta, motiv, velichina bine i razglasa nisu bili faktori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je bila svirka, samo mi je nekako malo sat i dvadeset minuta za njih. Devet pesama. Produvao je levi zvučnik, krčao na jače udarce doboša, ali se nije čulo u glasnim delovima, pa koga boli kurac. :haha:

 

Lunar je izdao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

вести о актуелним ивентовима ме инспиришу да изнесем своје утиске са једне раније свирке коњсекрације :) , из времена док је академија још функционисала. тај церт је из истог разлога као и ја сад већ помињао Лоу, мада мало опрезније него што ја намеравам. наиме, бенд је изашао на стејџ са око два сата кашњења. не волим када свирка и много мање касни, али имам све разумевање овог света када је то оправдано. или скоро све, јер сам отишао трезан и заинтересован првенствено за музику - и толико се начекао. био сам сигуран да је онај члан групе који је последњи дошао каснио на лице места, и то са добрим разлогом, али то није умањивало неугодност ситуације.

 

тек недавно, претражујући форум, набасах на податак да је разлог кашњења то што су се чланови бенда дружили са пријатељима испред клуба. не знам да ли је то тачно, али нисам видео да је неко из бенда реаговао. похвално је што се господа из бенда нису уобразила, па се не осамљују у бекстејџу (или где год), него имају директан и топао контакт са својим аудиторијумом, али ако је то дружење узрок оног кашњења, ја као какав-такав фан ове групе и део публике на свирци то доживљавам као шамар.

 

неко ће рећи: "па иди у позориште ако ти то смета!" поштено, али ја и не тражим да шоу нужно почне у најављено време и да ме сачека резервисано место за седење. није битно ни да ли сам дошао са друштвом и имао разоноду до почетка, ни да ли сам га дочекао онесвешћен од пића. ствар је у односу према публици. не према пријатељима, хипстерима и осталима који су им занимљиви за разговор а такође су у публици, него према свакоме ко је дошао да их види, без разлике и без изузетака. ниједном музичару не бих опростио ако ми не указује поштовање као делу публике, таман да је светска звезда и бог отац. то је још горе од самог чекања.

 

свестан сам да бенд на овом форуму и ван њега има доста пријатеља, па ми је помало и непријатно што их критикујем. можда им неће бити ни стало шта ја мислим (боље и то него да се увреде): колико видех, нико други се није жалио, а можда сам и ја погрешио или претерао. како год било, заломило ми се да ми прва (и вероватно једина) конс свирка буде оваква и дошло ми је да поделим са јумом како сам то поднео :haha: . морам рећи - штета што је била оваква, пошто су им албуми прилично добри.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Lunar je izdao.

 

Nažalost partija Heroja koja je krenula u petak uveče se maksimalno odužila, i završena tek u nedelju popodne. Tako da sa velim žaljenjem nikako nisam mogao da prisustvujem ovom milom dogadjaju, ali partija hotseat Heroja se morala ispoštovati do kraja.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost partija Heroja koja je krenula u petak uveče se maksimalno odužila, i završena tek u nedelju popodne. Tako da sa velim žaljenjem nikako nisam mogao da prisustvujem ovom milom dogadjaju, ali partija hotseat Heroja se morala ispoštovati do kraja.

 

ocaj, ja sam zaboravila da treba da idemo na ovo :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

...drugi put. :D

 

A inače znam da vas sve to interesuje i sigurno lomite mozak dok mislite o tome. Pa da se više ne mučite i da možete slobodno da izdahnete, da... pobedio sam. Spasio sam svet od sila zla, po ko zna koj put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Karte za beogradsku svirku su puštene u prodaju po ceni od 300 dinara, mogu se kupiti svakog dana u klubu "Žica" od 21:00.

 

Evo last.fm eventa, budući da upravo videh da sam okačio dva puta za NS. http://www.last.fm/event/3118250+Consecration

 

I da, ponovo su one ljubičaste, mislim da imaju hiljadu tih. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A oce moci da se trazi ulaznica pod trazenim rednim brojem (ukoliko naravno nije vec prodata) ?

:D:pivopije:

 

Edit : Naravno u SEKUNDI JEBENOJ kako sam ovo napisao, dobih poruku da imam svirku 17.12. - Svejedno, ako bude vremena dotrcace se na Conse, razmak je 400-500m :pivopije::rockdevil:

Edited by AnaLizator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...