Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...
Quote
Bend Consecration promovisaće 16. oktobra u Festu svoj šesti studijski album “Plava laguna”, a očekuje vas i izbor pesama sa prethodnih antologijskih ostvarenja.
Ulaznice su u prodaji od petka, 9. oktobra u klubu Fest i u Felix Shopu (TC Sremska) po ceni od 800 RSD. Na veče koncerta, cena ulaznice biće 1000 RSD.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je uopšte bašta Festa? Ja sam u Festu bio milion puta, pretpostavljam da je to onaj plato ispred gde se cirka inače, ali nisam siguran. Vidim da su tamo nedavno svirali Eyesburn i Repetitor, a u subotu je najvaljen ni manje ni više nego Bajaga tako da pretpostavljam da se radi o većem prostoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Haos sam ja said:

pretpostavljam da je to onaj plato ispred gde se cirka inače, ali nisam siguran. Vidim da su tamo nedavno svirali Eyesburn i Repetitor

Sam sebi si odgovorio na pitanje, oni samo ograde taj prednji prostor. Otprilike 250 ljudi staje,

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kratkim crtama, dobar koncert! Super monitoring! Sjajno su se uklapala svetla sa glavne bine uz pesme pa ako je neko posebno bio zadužen za taj posao isto skidam kapu. Ako bih imao konstruktivnu zamerku to je Danilov clean vokal, evidentno je da sve više gura u prvi plan od Cimet albuma, i baš se na pesmama sa Plave lagune čuje kako je to najveća boljka, da nije propušteno sve kroz vokoder i razne delay efekte ne bi bilo toliko zabavno za slušanje.

Malo mi je bio čudan koncert da se obeleži 20 godišnjica benda jer je bio čudnjikav izbor pesama i preskočene su neke sa prvih par izdanja koje su ih tada progurale pred tadašnjom publikom (obratio sam pažnju na publiku i mislim da 90% ljudi nisam video na pređašnjim koncertima. što je i u neku ruku dobro jer to znači da šire bazu fanova) i voleo bih da su malo više prošarali ali je i ovo odradilo posao.

Lepo je što i dalje postoje i što su postali zaista pouzdan koncertni bend, samo što ne znam koliko ta promena u zvuku gde su aranžmani postali jednostavniji i manje komplikovaniji, sa dosta elektronskih efekata koji su tu da naprave atmosferu za ostale instrumente koji više nisu tu, voleo bih da su više ostali u tom nekom depra sludge fazonu sa početka i da Danilo manje peva te clean deonice, više mu leži vrištanje.

Isto tako na kraju svirke je bio jedan baš Spinal Tap-ovski momenat gde su nešto udžemovali se i desio se momenat Sultans of swing ali baš na kratko, i šta znam ako je bilo namerno ok, ako nije bilo namerno nego naišlo ovako, dobro sam se nasmejao. 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...