Jump to content

Uneven


Duke Of Borca

Recommended Posts

Eto. Sjajno.

 

Miriše mi da će Uneven do kraja ove godine izdati prvenac, pod uslovom da imate još materijala?

 

Који спам. :) Не знамо још за првенац, отом потом, нећете остати ускраћени за ту информацију. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glas mi se mnoooooogo svijda :D

 

Odusevio me instrumental i Nights in the Club mi se najvise svidja, stvarno kao da je malkice SOAD uticao :) :)

 

Prelepo, ocekujemo svirku! :D

 

EDIT: E djoka,imali ste svirku u dangubi. Kako ja nisam obavestena, tuga....

Edited by Orochi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi. Preslusao sam demo, i mogu reci da mi se svidja. Drago mi je sto neko svira takvu vrstu muzike kod nas (mislim na mesavinu etna i metala). :rockdevil:

Jedina moja zamerka bi bila sto je muzika sve vreme intenzivna, pa posle izvesnog vremena postane malo teska za slusanje. Ja kao bubnjar prvi cenim neparnjake, ali mozda ne bi skodilo dati malo oduska s vremena na vreme sa parnim rifovima. No to je samo moje neko misljenje.

Podrska u svakom slucaju, i nadam se da cu vas videti negde uzivo.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je tacno, sa novim pesmama dosta vise obracamo paznju na aranzmane, dinamiku itd... Te ce za neke mozda muzika biti previse komercijalna, za neke odlicna, kako kome, videcemo :)

Hvala na komentaru i cenimo tvoje misljenje i sami smo toga svesni i radi se na tome.

 

Sto se tice svirki, evo sviramo ponekad, bice jos dosta svirki uzivo.

 

Orochi sine zeno brate pise uvek na yumetalu kad imamo svirku, svrati sledeci put obavezno, pozdravi sestru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, mi smo sad snimali album na seymour duncan dave mustaine livewire

 

ode EMG u zapecak :)

 

ovde su desne ruke doshle do izrazaja, pretpostavljam da ste se suzdrzavali od seksova u raznim oblicima kako biste ovo odsvirali valjano :D

 

samo nepar :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, mi smo sad snimali album na seymour duncan dave mustaine livewire

 

ode EMG u zapecak :)

 

ovde su desne ruke doshle do izrazaja, pretpostavljam da ste se suzdrzavali od seksova u raznim oblicima kako biste ovo odsvirali valjano :D

 

samo nepar :rockdevil:

 

Напротив, да смо се суздржавали, не би нам деснице биле у форми, што опет значи да не би било одсвирано ваљано. :) Велике звезде морају остати у форми. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Напротив, да смо се суздржавали, не би нам деснице биле у форми, што опет значи да не би било одсвирано ваљано. :) Велике звезде морају остати у форми. ;)

 

xaxa :rockdevil:

 

mi nashem bubnjaru nismo dali, lupao je k'o zver jer je znao da ce se vratiti u Bg zeni ako shto pre zavrshi :)

 

a ni nama nije ishlo loshe, preporuchujem da tako probate prilikom sledeceg snimanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Otkazane svirke u Petrovcu na Mlavi i u Velikoj Plani, razlog: prolazak na Zajecarsku gitarijadu. Organizacijama prve dve se bas to i ne svidja, iako smo mi bili u fazonu da sviramo i da stignemo na sve to. Vidimo se u Zajecaru :pivopije:

Edited by Duke Of Borca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...