Jump to content

Recommended Posts

Dolaze ponovno 17.06. 2009., točno godinu dana nakon prvog rasprodanog koncerta u klubu Boogaloo.

 

Damn! Ja sam htio okacit!! :)

Dakle, omiljeni mi bend dolati opet tu, u Bugalu!!!!! Gledam ih po drugi put, bice mrtvih! Zadnji sam koncert umalo kolabirao, da mi nije ekipe bilo, vjeroiatno i bih.

 

Velicanstveni, neprevazidjeni Disturbed! bend ciju kompletnu diskografiju plus neizdate pjesme svaku napamet znam, bend uz koji sam odrastao, koji obozavam ko nista. Nakon godinu dana opet u hrvatskoj metropoli, ovaj put ce Boogaloo jos vise gorit, a stara ekipa je tu 100%!!!!

 

Sjecam se zadnjeg puta, svakog detalja, sitnice, perfekcije, samo cekam 17.06.!!!

 

 

Dvije sjajne vijesti u manje od 24 sata! Lamb Of God na kampu, Disturbed u Zagrebu ponovo, ma havarija!!!!Jos izgleda i knoti i Fljmsi stoposto tu. Ovo e biti koncertna godina kao nikad dosad!!!!!!!

DISTURBED!!!

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damn! Ja sam htio okacit!! :)

Dakle, omiljeni mi bend dolati opet tu, u Bugalu!!!!! Gledam ih po drugi put, bice mrtvih! Zadnji sam koncert umalo kolabirao, da mi nije ekipe bilo, vjeroiatno i bih.

 

Velicanstveni, neprevazidjeni Disturbed! bend ciju kompletnu diskografiju plus neizdate pjesme svaku napamet znam, bend uz koji sam odrastao, koji obozavam ko nista. Nakon godinu dana opet u hrvatskoj metropoli, ovaj put ce Boogaloo jos vise gorit, a stara ekipa je tu 100%!!!!

 

Sjecam se zadnjeg puta, svakog detalja, sitnice, perfekcije, samo cekam 17.06.!!!

 

 

Dvije sjajne vijesti u manje od 24 sata! Lamb Of God na kampu, Disturbed u Zagrebu ponovo, ma havarija!!!!Jos izgleda i knoti i Fljmsi stoposto tu. Ovo e biti koncertna godina kao nikad dosad!!!!!!!

DISTURBED!!!

 

 

Daj najavi mi na vreme kad ima tako neki koncert, hocu da dodjem uvek. Evo na disturbed cu doci. Jel se zna koliko ce biti karta? I daj mi neki link za neki tiket servis, prek koga mogu da kupujem karte kod vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj najavi mi na vreme kad ima tako neki koncert, hocu da dodjem uvek. Evo na disturbed cu doci. Jel se zna koliko ce biti karta? I daj mi neki link za neki tiket servis, prek koga mogu da kupujem karte kod vas!

 

U prodaji su od 27.01. kako su mi rekli, a cijena upada ce biti oko 170 kuna (oko 24 eura).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Prejak bend, slusham ih vec 2-3 godine, shto vec neko reche na temi znam svaku pesmu napamet i sve shto nije izdato i sve :D, zhalim shto do sada josh nisam bio na koncertu njihovom :S, znao sam za oba dolaska u zagreb ali daleko da idem :\, da oce bogda doci u Bg :\.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Hmmm...

 

Trenutno su mi oni najbolji bend...

 

Po ceo dan ih slusam,volim ih odavno,i sve to...

 

Ali sada...

 

Album indestructible je toliko dobar da ne znam sta da kazem,sve pesme su dobre : Indestructible,Inside the fire,Enough,Divide...

 

Molim boga da dodju u Beograd,to bi bas bilo lepo...

 

sada kada su objavili novi album sigurno ce da krenu da se setaju malo dalje po svetu,postajace sve popularniji...

 

A samo se plasim da ne bude kao  system,da stanu odjednom,da ih nema i to,lepo su krenuli...

 

DISTURBED

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma rasturili oba puta. Mada sam prvi put više uživao, ono, ne znam...

Ove godine je njihov konc bio odmah dan nakon Slipknot/KsE koncerta pa nas je pola bilo preumorno, al je bio lom.. A par dana poslije tog onda u Varaždinu Limp Bizkit, al tu nisam bio iako sam mogao besplatnu ulaznicu dobit, al prezirem LB i 95% rap metal bendova :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tih pet posto može proć jer se u njima nalaze bendovi s uglavnom dobrim tekstovima, dobrim mc-jevima, dobrim rifovima i što je najvažnije - uglavnom nemainstreamni bendovi (Area 62, Body Count, Bionic Jive,...)

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Body Count sabija, Ice T zna znanje :smile: Inace, sto se mesavine repa i metala tice, ja mislim da od ovoga boljeg nema :

 

http://www.youtube.c...h?v=RBA-xi8WuCU

 

Ja kao veliki postovalac old schoold rapa i metala secem vene na ovu pesmu :muzicar:

 

Udaljismo se od teme,btw...

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...