Jump to content

Lycanthropy


The Joker

Recommended Posts

Ovo su samo najosnovniji podaci o nama.Za poptun istorijat i sl. strpite se do jula kada ce biti postavljena nasa spejs strana :smile:

 

Elem,bend su osnovali Dusan i Marija,sa namerom da budu COB tribute.Medjutim,posto nisu mogli da pronadju drugog gitaristu,Dusan,posle dosta peripetija i promenjenih clanova odlucuje da to batali,i menja spisak bendova koje obradjuje.

Nedugo zatim zajednicka prijateljica upoznaje Dusana i Stefana,te tako isti ulazi u bend kao vokal.Ubrzo zatim dobijaju novog bubnjara Aleksandra,koji uvodi u bend Milana,kolegu iz benda Demrak,kao drugu gitaru.

Rezultat meseci proba ste videli u Trecoj gimnaziji,a uskoro i u Living Room-u

Elem,trenutna postava,dakle,je:

 

Dusan aka Dule Sekta aka Chiki-solo gitara;glavni kompozitor i mastermind benda,veliki Kahuna.

 

Stefan aka Navran-vokal/bas;tekstopisac,saljivdzija,spadalo,mudorser.

 

Milan aka Gaja-ritam gitara;artwork benda

 

Marija aka Druzhi-klavijature;kompozitor,lepsa polovina benda,dovoljno i za sebe i nas cetvoricu grdnih :) Salim se momci :)

 

Aleksandar aka Aca-bubnjevi;teska artiljerija,blago gundjalo,spadalo kao i ja.

 

Eto ukratko,ako sam nesto pogresio ili kojeg kolegu uvredio,NIJE mi to bila namera,volim ja vas :wink2:

 

E,a sad,ospite paljbu.Sta mislite o nama na osnovu prvog nastupa,ne stedite nas :wink2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa mi i ne sviramo black,pobogu dete!

Okej,evo:

Wintersun-Beyond The Dark Sun

Norther-Everything Is An End

Norther-A Fallen Star

Falkenbach-Baldur's Tod

Ensiferum-Treacherous Gods

Graveworm-Fear Of The Dark

 

A uskoro ce da bude novih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh bre aj' izbacite norther i ubacite jos jednu od wintersuna (winter madness) i ensiferum - token of time recimo.. i izbacite graveworm i ubacite ...when gjallarhorn will sound

 

:pivopije:

 

 

 

 

ps znam da se ovo nece desiti, al' cisto da izrazim svoje zelje :)

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Shone-slava brate,respect and support Navrogu!

@ Biserka-spejs ce biti napravljen u julu,otprilike kad ce da budu gotove i nase stvari.

@ Angrist-a da ne bi ti malo i Mocarta,pobratime :P Spremamo mi neka iznenadjenjca... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je Stefane što si obavestio članove benda da si otvorio temu... I kakve autorske u julu? Mojne da lažeš raju. Autorske neće biti uvežbane do kraja godine, a kamoli za mesec dana. Što se tiče majspejsa to tek neće uskoro, kao ni snimanja autorskih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...