Jump to content

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trebao bih da gledam ovih dana ali sam malcice skeptican posto u filmu igra onoj mali moron, koji je izgleda postao najtrazeniji glumac u holivudu sa svojom glupom dosadnom facom i glumom ala kijanu rivs (tj na nivou daske sa nacrtanim smajlijem). Ne secam se kako se zove ali je igrao glavnu ulogu u Transformersima, primera radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bih da gledam ovih dana ali sam malcice skeptican posto u filmu igra onoj mali moron, koji je izgleda postao najtrazeniji glumac u holivudu sa svojom glupom dosadnom facom i glumom ala kijanu rivs (tj na nivou daske sa nacrtanim smajlijem). Ne secam se kako se zove ali je igrao glavnu ulogu u Transformersima, primera radi.

 

Sjajno si ga opisao, a taj idiot se zove Shia LaBeouf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TS je telesync, фиксирана камера, звук се добија директно (не са камерином микрофона) и квалитет је сасвим задовољавајући...

То вам је најбоље док не излети R5 или скринер са Канског фестивала (мада, обзиром да је филм био ван конкуренције, сумњм да су радили скринере, нема потреба да га неко гледа пре премијере)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, kad bih morao da biram da samo jedan film pogledam do kraja zivota, umro bih nemogavsi da se odlucim izmedju Raidersa i Last Crusade, i imajte to u vidu kad kazem ove tri proste cinjenice nakon gledanja telesync snimka:

 

- necu ici u bioskop. ne verujem da cu ovaj film odgledati ikad jos jednom. suvise je bolno.

- ovo je najgori film koji sam gledao duugo duugo vremena. gori od Nebeske Udice. gori od Resident Evil. gori od Americkog Nindze bilo koji deo.

- trebalo je da se zove "James Bond - 007 in the Kingdom of The Crystal Skull" i neko bi s pravom rekao "u jebote ovo je over the top". ne samo da su zaskocili ajkulu, jebali su joj kevu.

 

Lukas je kriv. sto je stariji pravi filmove za mladju publiku. ovom filmu ne bi poverovali ni spermatozoidi.

 

 

Edited by Turin

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Indijana Jones jebote,sta ti ocekujes,umetnicki realizam?I treba da bude nabudzen i nemoguc,da se ljudi zabave.

 

oladi, niko ne ocekuje realizam. ocekivao sam da nece biti pravljen za retard publiku (ali scenarista Spidermana, pa sta sam dodjavola mislio? da ce da valja???), vec za fanove, da cu moci da suspendujem disbelief za 120 minuta koliko traje, sto i dalje mogu sa sva tri prethodna dela kad god ih gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nisam gledao jos film,ali ne ocekujem mnogo sudeci po traileru.Znam da su Spielberg i Lucas rekli da "this is something new,nobody has done this before.Its really exciting working with the guys...and it's going to be great!"Naravski!Sta god!?Situacija je takva da sam u SKG I LUCASFILM proizvode izgubio jos 99'e kada sam pogledao najskuplji trash film svih vremena EPISODE 1 sa dijalozima koje kao da je pisao Mr.Bean na ekserima.Ovoj dvojici je toliko dosadno da ce verovatno jednog dana odrzati takmicenje u spaljivanju novcanica od 100 dolara.I to maraton.Najgora stvar sto su Jacksona naterali da im popusi pa sada kao zamena za Dakta Djounza je jebeni TinTin.Znaci ne avanture arheologa,nego avanture novinara Belgijanca.I to tri nastavka.Ljudi,idite bre igrajte golf ili napravite Willow2:attack of the midgets!U svakom slucaju pogledacu kada stigne na original DVD-a.Nisam bas nesto motivisan i zainteresovan.

 

over and out

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bih da gledam ovih dana ali sam malcice skeptican posto u filmu igra onoj mali moron, koji je izgleda postao najtrazeniji glumac u holivudu sa svojom glupom dosadnom facom i glumom ala kijanu rivs (tj na nivou daske sa nacrtanim smajlijem). Ne secam se kako se zove ali je igrao glavnu ulogu u Transformersima, primera radi.

 

Misliš na ovog levo? :)

 

hug.jpg

 

Pogledaću film kad se pojavi u HD-u, da bar ne bude potpuno protraćenih 2 sata, makar u slici da uživam :)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

UZAS!!! :udri::udri::udri::udri::udri:

Sto rece macka koja hoda na rukama,iam dobrih momenata,ali bas MOMENATA!

Ostavi Stevanu milimetar prostora da unisti film svoji si-fi baljezganjima i to ce i uraditi.(da se razumemo,ja volim njegove si-fi filmove,ali im OVDE NIJE MESTO!)

Neverovatno koliko taj covek ume da snimi DOBAR FILM,ali kad ga zasere,e onda ga zasere do KRVI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...