Jump to content

Pollution


Red Viper

Recommended Posts

Evo sad i zvanicno....

 

Album nam izlazi za EBM Records!!! (Za njih izdaju Hirax i Resistant Culture,od zvucnijih imena!)

Bicemo definitivno najmladji bend koji izdaju!

Planiramo da zavrsimo snimanje do kraja jula i da se pocetkom avgusta pojavi u prodaji!

Uskoro ce i na njihovom sajtu da se objavi,cim mi retardi odradimo photosession. :):):)

 

THRASH TILL FUCKING DEATH!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, pročitah na sajtu da su ovi EBM iz Meksika. Kakav ste ugovor podpisali? Da li planiraju da vam organizuju neke nastupe? Bilo bi stvarno super da vas na neki način povežu sa Katonom. Veliki je to čovek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala fala!

 

@M-16

Pricali smo nesto malo na tu temu... Trenutno nas po pitanju toga jebu vize,kao i sve ostale... Ali,ako Hirax bukira neku Balkansku zemlju,mi bi 99% bili predgrupa.

Mogu da vam da kazem da smo uboli odlican label,sa odlicnom distribucijom... Juce mi covek iz lejbla javio da planira da izbaci nas album u isto vreme sa novim albumom Britanskog Adrenicide,bend koji ma iza sebe tri studijska albuma i na myspaceu pola miliona poseta,odlucili su se da cetvrti izbaci za EBM Records,to mi dovoljno govori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, valjda će se i to sranje oko viza što pre završiti. Adrenicide sam slušao, i to čini mi se njihov poslednji album Natural Born Thrashers ili tako nešto. Omot tog albuma mi se baš dopao. Još jednom sve čestitke i sve najbolje u nastavku karijere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo. Sad videh da ste uspeli da nađete izdavača. To je bilo brzo... Samo napred.

 

 

Jes' vala bilo brzo... Mene je iznenadilo.

Kontaktirao nekih pet izdavaca,koji su na finjaka odbili i na kraju EBM nas kontaktirao i ponudio. :)

Evo da kazem,pored njih,I HATE records je takodje bio zainteresovan,ali da sacekamo pola godine.

 

Hvala svima na podrsci! :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce mi je bio najgori dan u zivotu...

 

Krenuli na slikanje,u putu gitarista izgubi moj fotoaparat,malo kasnije crkne mi telefon i u povratku nezgodno iskrivim nogu,izgleda mi iskocio zglob ili prelom.. Treba da snimim danas. :udri:

Nema sta,rock n roll ! :):):)

Edited by Red Viper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad i zvanicno....

 

Album nam izlazi za EBM Records!!! (Za njih izdaju Hirax i Resistant Culture,od zvucnijih imena!)

Bicemo definitivno najmladji bend koji izdaju!

Planiramo da zavrsimo snimanje do kraja jula i da se pocetkom avgusta pojavi u prodaji!

Uskoro ce i na njihovom sajtu da se objavi,cim mi retardi odradimo photosession. :):):)

 

THRASH TILL FUCKING DEATH!!!

оооооооооооооооооооооооо!!!! па свака част!!!! Бане, да частиш за ово!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce mi je bio najgori dan u zivotu...

 

Krenuli na slikanje,u putu gitarista izgubi moj fotoaparat,malo kasnije crkne mi telefon i u povratku nezgodno iskrivim nogu,izgleda mi iskocio zglob ili prelom.. Treba da snimim danas. :udri:

Nema sta,rock n roll ! :):):)

 

Hahahah, daj ne seri!? :rockdevil::) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam vam .( za to sto vam album izlazi za dobru kucu), Da nepomislite da cestitam za prelom noge , i aparat.

 

au bogte,a ja sam mislio da sam baksuz..pa jeste se barem nekako slikali? :)

 

Pa de da se slikaju ko invalidi , pa da ispadne da kopiraju Possessed .

<h3 class="r">

</h3>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...