Jump to content

Pollution


Red Viper

Recommended Posts

E da kazem i ja neshto o albumu.preslushao sam ga ovih dana nekoliko puta i imam uglavnom pozitivne kritike.Svidja mi se produkcija(eto malo i Luku da pohvalim),mislim da ste bash uboli pravi zvuk.Pesme sam imao prilike josh odavno da chujem shto na prvom demou shto na EPu,tako da su mi nove bile samo ove koje su se nashle samo na albumu.Realno meni su najjache pesme bash sa EPa.Modern Warfare i Massive Overload.Pevanje me na momente podseca na Ballofa ali opet drago mi je da me samo podseca i da nije obichna kopija istog.Ruined Planet,Deceiver,Elimination By Radiation su mi takodje ona upale u uvo na keca.E sad shto se negativnih kritika tiche to Bane i sam zna da se meni uvek vishe svidjala Violator nego Devil's Henchman.Predpostavljam da je pesma izmenjena(pre svega mislim na pevanje a muzika je koliko sma primetio samo u nekim sitnim detaljima izmenjena)da bi se uklopila u ove ostale koje je bend kasnije radio jer je jedina ona i odstupala od ostalih pesama po stilu(i mozda Our Way mada poshto nije na albumu encu da komentarishem),ali ja mislim da ste trebali da napravite izuzetak na toj pesmi i ostavite da bude ista kao na demou to jest da se snimi ponovo ali da uradi masnija produkcija sa vokalima tipa sodom.To je verovatno i jedina zamerka koju imam na sam album,i nije to neka velika zamerka ali Violator mi je omiljena pesma kad je pollution u pitanju tako da sam eto malo subjektivan bio.A drago mi je da vidim i da ima dosta onih kojima se vishe svidja nova verzija....Sve najbolje i srecno u daljem radu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, Stole, na pohvali. XD

 

ne znam zasto pokusavate da zvucite 'suvo'

cak mi zvuci i odbojno na neke trenutke

 

Slažem se da je presuvo malo za old skul treš metal, ali ja sam 0 puta preslušao gotov miks da bih ispravio, a za miks sam imao 0 dana, tako da... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to se zove osvrt na album! Hvala Stole na pozitivnim i negativnim kritikama! :pivopije:

 

A sto se tice produkcije...

 

EP - To je bila nasa zamisao, dosli smo kod Luke i rekli mu ''Brate odradi produkciju k'o Vio-lence na Eternal Nightmare!'' to smo i dobili.

Album - Mi smo dosli sa istim tripom ali je Luka zarad ozbiljnosti izdanja zeleo da odradi produkciju koja ide u korak sa vremenom ali i dalje da zadrzi neki old skul smek, ali eto, zbrzali smo stvar i Luka nije imao vremena da uvidi neke greske. Jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je album do jaja,jedan od ozbiljnijih Thrash Metal albuma u zadnjih 10-ak godina sigurno.Mislim da je cela ova novonastala thrash scena ako mogu tako da je nazovem,dobila mnogo veci znachaj i ozbiljniji karakter u ovih zadnjih nekoliko godina.Pojavilo se dosta kvalitetnih bendova(bar kad jethrash/speed u pitanju),a i neki malo stariji su nastavili da rade istim tempom i drago mi je da se i Pollution nashao medju tim bendovima.Tako da vam zelim srecu u buducem radu i sachuvaj mi jedan primerak do aprila,jer tek tad dolazim jbg....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebe ceka tvoj primerak, nema da brines. :pivopije:

Ja sam jos prosle godine rekao da ce 2010 biti vruca godina sto se tice domaceg tresa, bicemo bogatiji za najmanje sest ALBUMA (kuga,nadimac,pollutio,deadly mosh,space eater,toxic trace)

a do pre koju godinu sve su bili demo bendovi...

 

Elem, evo sa kojim pesmama se naoruzao Pollution za promociju u utorak

 

1. Bonded By Blood (EXODUS)

2. Gate of Madness/Black River

3. Open the Void

4. Massive Overload

5. Deceiver

6. Absolute Pollution

7. Ruined Planet

8. Elimination by Radiation

9. Manic Depression

10.Modern Warfare

11.Power Thrashing Death (WHIPLASH)

 

http://metalarea.org/forum/index.php?showtopic=110612

 

 

Ko god da je okacio mogao je da iskulira jos nedelju dana :haha:

sad ako ebm vidi poslace mi narko kartel na gajbu

 

E sad je vec brutalno :udri:

 

http://musicmetal.net/trash/24923-pollution-modern-warfare-2010.html

http://mediaportal.ru/mp3/250035-pollution-modern-warfare-2010.html

 

Jebeni rusi! Znao sam da si ti Stole :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezam se bre, znam da nisi ti. Ja sam link roknuo samo vama na forumu i prijateljima fejsu (a nemam strance) , kapirao sam da ce nase mrzeti da kace po stranim forumima i da ce skinuti za svoju dusu, prevario sam se :haha:

Meni je drago sto vec ima svuda da se skine, jedino mi cim zbog izdavaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

коначно сам преслушао албум. и морам да се сложим са масом и да кажем да су вокали до јаја "суви"! и требаш мало више да вриштиш у песмама, Бане. све остало је до јаја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam licno zadovoljan kako je vokal snimljen, ali kapiram sta hoces da kazes..

 

As expected, "Modern Warfare" is built around the songs from the preceding EP, starting with the brisk retro thrasher "Black River". Things only get better later on, with the early Destruction worshipper "Devil's Henchman" and the excellent melodic speed/thrashing instrumental "Absolute Pollution". "Ruined Planet" nicely mixes heavy pounding rhythms and fast Germanic riffs, before "Manic Depression" switches onto full-blooded classic speed/thrash ala Toxic Shock and Exumer's debut. This tendency remains until the end which comes in the form of the nice blitzkrieg speed/thrasher "Open The Void" which would stand proud even on the Angel Dust debut.

 

thrash metal guide

Share this post


Link to post
Share on other sites

izlomise se ljudi,ovo davno nisam video na svirkama :D fin je nastup samo vam je ovaj novi gitarista kao ukopan..jel mu to prva svirka kad se tako zasro? :bigblue:

 

A jebo mater, iza mi pojacalo i pedala, ispred se ovi kolju, a levo frenki (koji mi je i na kraju izgazio sve zivo pa sam sjebo uvod u elimination xD)...nema kuda da se ide!

Samo headbang haha!

:rockdevil:

Edited by Vanja1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebo mater, iza mi pojacalo i pedala, ispred se ovi kolju, a levo frenki (koji mi je i na kraju izgazio sve zivo pa sam sjebo uvod u elimination xD)...nema kuda da se ide!

Samo headbang haha!

:rockdevil:

hahahah jebeno je kad vas ima 4-5 u bendu,a bina mala...elem odgledah i ova dva klipa i bilo je bas fino przenje,gledacu da se vidimo u somboru krajem marta/pocetkom aprila :smile:

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...