Jump to content

Pollution


Red Viper

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Dje ste ljudi!

 

Evo nekih informacija koje se ticu benda.

 

Trenutno smo u zastoju ali planiramo da opet krenemo u skorije vreme.

Desila se gomila sranja. Zadnje u nizu je Pipijeva dzitra koja je izgorela u pozaru.

Sad smo iskombinovali neko govno od gitare, cisto da bude u formi i da mozemo nastaviti sa probama.

Pesme za drugi album su spremne. Samo da se navezbaju i nasnime... Samo! :haha:

 

Sto se tice albuma.

 

Guglajuci ovaj usrani internet vidim da je album odlicno prosao.

Dosta njih ga je uvrstilo medju najbolje protekle godine.

Nismo mogli da pozelimo bolje za debi album.

 

 

Nuke them all i tako to! :rockdevil:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

vi ga bas zagaziste u ameriku. meni licno se ne svidja.

Tebi bitno samo da rove kec,ovde ima sta da se poslusa za razliku od gomile domaceg smeca koje izlazi u poslednje vreme pa mozda zato i ne prodje dobro KOD NASIH "metalaca" jer su poznati po tome da opjuju sve sto nije na SODOM/KREATOR fazon...

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je bitno da nema americkog prizvuka,a ne da rove kec. pollution pratim jos otkako su izdali our way demo 2008 i oduvek sam podrzavao ovaj bend ali mi se ovo ne svidja. jednostavno ne volim te rifove americke skole,npr kao druga pesma koja vuce podosta na testament. koja to gomila domaces smeca izlazi u poslednje vreme? ja u poslednjih 2-3 meseca nisam od domaceg metala cuo nista sem molosa,a i to je demo snimak.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je lično muka od tih USA vs Nemačka podela u thrashu! A Pollution će svirati isto kao i do sada - brzo, jako i bez kompromisa, pa sad, neko će tu da čuje Kreator, neko Testament, a ja želim da naš bend slušaju zato što imamo nešto originalno da kažemo u žanru u kojem se krećemo, bez obzira na to ko su nam uzori... Moji lični su, osim standarnih pionira thrasha, i svakakvi drugi izvođači, a Vanja i ja zajedno komponujemo nove stvari, on takođe sluša raznoraznu muziku, tako da ćemo napraviti medley svega što valja i što volimo, no, da ne tupim dalje, čuće se već, i biće zajebano, toliko mogu reći sa sigurnošću! :bigblue:

Edited by Jabba the Hutt
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...