Jump to content

Pollution


Red Viper

Recommended Posts

Ako pratis Pollution od 2008 onda dobro znas da su oduvek furali "americki prizvuk" i mislim da tvoje misljenje onda automatski nije bitno :pivopije:

pa da su furali americki prizvuk bas nesto i nisu,bilo je tu i tamo po kojih rifova americke skole (cak i blek metal vokala u violatoru :D ) ali opet je to zvucalo dosta drugacije. al' opet sta ja znam,ja samo pratim bend od njihovog prvog demo izdanja,ocigledno ne znam sta pricam :rolleyes:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno tako,veoma istrosen i bez ideja vec dug dug niz godina...

 

Oduvek je imao ogranicenu mogucnost mesanja (ukoliko pretenduje da na nesto iole lici). Ako neko nece da bude prozvan kako je ogranicen (za sta se po mom misljenju i ne treba cimati), moze slobodno u dark/ambient/gothic/elektro i ne znam ti ja vec koji miks. Siroko vam polje, ali jedno je sigurno, a to je da su klasicni rifovi neisrpno inspirativni i treba da ostanu sustina thrash a. Od mesanja uvek boli glava bilo da je rec o picu ili muzici.

 

Snimci obecavaju. Thumbs up!

Edited by ^TK^
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Thrash je vec kao zanr istrosen. Bilo bi glupo kad bi se ogranicavali na skolu jednog podzanra. "

 

Ovo je verovatno najpametniji post koji sam procitao u skorije vreme :)

 

Inace, nisam fan ovog zvuka, ali bend ima moju potpunu podrsku! Drago mi je sto su se vratili i sto ce biti novih izdanja!

 

Uzdravlje!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo Bay Area,to,dopada mi se i veoma obecava,ako bude bolja produkcija nego na prethodnom albumu i sa jos boljim vokalom,eto ga winner!Samo napred momci,onako kako vam je u dusi tako i svirajte!

To ti je sto ti je sto se tice vokala. Drugacije ne umem. :haha:

Produkcija ce sigurno biti bolja. :pivopije:

Ko je bubnjar?

Luka Matkovic trenutno cuka bubnjeve.

 

Hvala vam za podrsku i drago mi je da ima lepih reakcija na nov materijal.

Nadam se da cemo snimiti i izbaciti do aprila.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi bubnjar je gosn Luka Matković, a.k.a. Tower, a.k.a. Domac Najstrašniji, a.k.a. Sido (Zodom), mislim da dalje predstavljanje nije potrebno, dotični gospodin će takođe biti i producent sledećeg albuma, tako da možete da očekujete najoštriji kvalitet! :bigblue:

 

A što se tiče mešanja žanrova, to mora biti odrađeno pažljivo i sa ukusom, da krajnji rezultat ne bi ispao bezukusna splačina od svega pomalo, a u osnovi ništa što bi mogao da zagrizeš, no, siguran sam da ćemo skuvati nešto mnogo zanimljivije! :bend:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovo stvarno zvuči super! I što je najvažnije u ovih minut i ipo ima energije da svakom otkine bubrege! Čeka se album :pivopije::pivopije:

Edited by destruction of mankind
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvih 10 kupaca karte dobijaju na ulazu kao poklon primerak albuma Pollutiona "Modern Warfare", a sledećih 30 "Serbian Thrash Metal Fist Unleashed", split kompilacija grupa Deadly Mosh, Pollution, Toxic Trace i NadimaČ! Prodaja karta kreće za nekoliko dana u kafiću "Šikarica", Skadarska 22! Vidimo se! :pivopije:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Metal Maniac & Rock Events present: All Stars Heavy Metal Supergroup HAIL (USA) & Pollution (Serbia) live la Bucuresti @ SAFE HOUSE, 29.03.2012 !

 

Event fueled by Monster Energy Romania !

 

HAIL!

Tim Ripper Owens (ex Judas Priest)

Paul Bostaph (ex Slayer & Testament)

James Lomenzo (ex Megadeth & Ozzy Osbourne)

Dave Linsk (Overkill).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Večeras prvih 10 kupaca karte čeka primerak MODERN WARFARE albuma,

a narednih 30 kupaca primerak SERBIAN THRASH METAL FIST UNLEASHED kompilacije (Pollution, Deadly Mosh, Toxic Trace, Nadimac) !

 

Ako se neko ne nađe među prvih 10 kupaca, a želi da kupi album, to će moći da učini na licu mesta po ceni od 250 din.

 

Vidimo se! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...