Jump to content

Mass Effect


Sinstrel

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Deo po deo, sa svim DLC-ovima ako je ikako moguce. I cuvaj save-ove, i prenosi iz dela u deo. Srecno :pivopije:

 

Btw, procitah negde najavu za Mass Effect 4, nastavak neki... Doduse bio sam na godisnjem odmoru, pa nisam obratio preterano paznju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam uopste siguran da je dobra ideja da se napravi film. Pocev od toga sto je svaciji separd izgledao drugacije i donosio drugacije odluke do toga da su filmovi po igricama obicno tesko govno. Ali, da, ako ce da rade, definitivno neka anonimus a opet harizmaticna ekipa da bude, nikako neki holivudski bedesovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Bilo bi prilicno kul da ne vodimo humana ovog puta kao glavnog lika, sta vise, da naprave neki Dragon Age fazon gde u zavisnosti od rase/pola origin prica i neke kasnije interakcije budu razlicite, mada to kapiram zahteva dosta vise resursa i vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecavaju nesto novo, pa cemo videti sta ce to biti.

 

Posto ce ovo biti nova trilogija malo sam skeptican kakva ce biti prica posto nece pratiti desavanja pre ili posle avantura Sheparda nego će biti paralelna. Nista epskije ne moze biti od Shepardove misije, pa ne znam sta ce ovde uraditi.

 

Ali sam uveren da ce sigurno biti scena gde ce se pojaviti Shepard ili onako u prolazu, iz daljine ili kao AI, ipak je to jedan od najboljih karaktera u istoriji PC igara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprkos svom imenu, igra neće biti prequel, već će započeti novu trilogiju u istom univerzumu, sa događajima koji su posledica onih u Mass Effect 3.

 

Ja zaista ne znam gde si procitao da ce prica ici paralelnom sa proslom trilogijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...