Jump to content

Mass Effect


Sinstrel

Recommended Posts

Ma dobro, igra / igrica, meni je to u glavi isti kurac da se razumemo, oba oduzimaju vreme, ne daju nikakvo zivotno iskustvo, i gubis novac :D Tako da jebe mi se za definicije xD

 

A za to sto si rekao oko senzacionalizma, razumem te, samo sto brdo reviewsa koje sam procitao uglavnom dolaze od casual igraca i stvarno ima brdo losih, plus gledam gameplay vec danima, i nista me od toga me ne privlaci kao sto je nekada ME 1 i 2. Da se razumemo, grafika i ostalo me ne zanima, sto se mene tice dajte mi pricu koja je solidna i da vuce da igras, ostalo manje vise mi je sporedno.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo jebote istina?

http://www.thejimqui...sjw-propaganda/

 

Znaci mnogo sam ispizdeo nakon citanja svih ovih reviews, cak i od likova sa kojima sam se 90% slagao po pitanju nekih prethodnih igara ... Izgleda je Andromeda kompletan fail od igrice. A tako sam cekao da izadje da opeglam ... Bioware sugavi unisti jos jednu igricu jbt.

 

to su ideoloske kritike, nemaju veze sa standardnim parametrima igrivosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su ideoloske kritike, nemaju veze sa standardnim parametrima igrivosti

 

Taj link mi je bio prvi koji sam procitao, a nakon toga sam citao jos brdo kritika po redditu i ostalim kanalima, konkretno 90% komentara je da igrica ima odlican gameplay tj borbeni sistem, a sve ostalo je krsh, bagovito, nedovrseno, prica koja smara nakon 2 sata igranja i ostalo. Likovi su plitki, nemaju dubinu, ni jedan lik nije razradjen do kraja ili uopste, ne mozes da se povezes ni sa jednim likom, jedino sto povezuje ME i ME: Andromeda je taj univerzum u kom se sve dogadja i to je to. I zbog toga vecina daje vrlo lose ocene, jer svi su ocekivali da imas pricu koja ce da te mind blow, a dobili obican explore and grind. Evo i kolegenica sa posla mi upravo to sve potvrdila, igra vec 2-3 dana i iste komentare ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U martu mesecu koji je prepun odličnih RPGova Horizon, Zelda, Nier i Tides of Nemuria i potencijalno dobre Persona 5, prosto je poražavajuće da Bioware, wunderkid RPG zanra, izbaci ovako lošu i pokvarenu igru. Mada najverovatnije nije Bioware za skroz kriviti, najverovatnije je EA hteo da ima hit pred kraj fiskalne godine, da može da dokaže shareholderima kako su imali dobru godinu, radi jačih budućih sponzorstva. Ja se sećam nešto kada su pričali i najavili Andromedu, da je igra trebala da izadje krajem godine, a ne u Q1 2017. Tužno je sve to.

 

Bolje kupite, ili skinite, bilo šta ono gore navedeno i lagano preskočite Andormedu.

 

Što se tiče SJW skandala oko developmenta, verujem da je to prenapucano i ljudi jednostavno traže laku žrtvu da okrive. Dok je jedini tu pravi krivac EA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram biti. Inače ono što Berliner je izdvojio je typo, tides of numenera, sam htio napisati. I voivod me je ovo ispravio kada smo pričali pre neki dan, ne znam zašto mi je Numeria u glavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da okacim isti klip jutros, mnogo sam se ismejao sinoc :haha: Igrica je komplet buggy fail sto ni ne cudi jer je trebala da izadje krajem 2017 a ne Q1 (cini mi se da i Lunar to napomenuo ovde). Sto vise gledam klipove, gameplay i skapiram o cemu je prica, sve mi se manje igra majke mi ... Debilizam napravili od igre

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da okacim isti klip jutros, mnogo sam se ismejao sinoc :haha: Igrica je komplet buggy fail sto ni ne cudi jer je trebala da izadje krajem 2017 a ne Q1 (cini mi se da i Lunar to napomenuo ovde). Sto vise gledam klipove, gameplay i skapiram o cemu je prica, sve mi se manje igra majke mi ... Debilizam napravili od igre

 

Lunar? Koje je njegovo ime sad ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nakon nekih 15-20 sati igranja, slobodno mogu reci da ova igra uopste nije losa. Ova igra zapravo nije zavrsena. Tacno se vidi da je neko ovde pozurivao situaciju, i da je igra zbog toga izasla u ovakvom stanju. Da li je EA pozurivao generalno, ili su ovi iz Bioware drkali kurac pa je EA popizdeo, ali igra je izasla barem 6 meseci pre nego sto je trebala. Sve u svemu, ako se nekako u globalu pogleda igra je sasvim dobra, najveci njen problem je sto smo mi od Mass Effect serijala navikli da bude fantastican. Sto se tice nedostataka, pravo da kazem ja na sve ove bagove koji su predmet sprdnje nisam nailazio, ali to je verovatno zbog toga sto sam od pocetka poceo igrati sa 1.05 patchom, a taj je verovatno ispeglao vecinu tehnickih problema. Grafika i animacije jesu krsina za ovo vreme, ali meni ni to ne predstavlja neki problem. Naravno da je grafika izuzetno bitna i da je uz nju igra kompletna, ali bez napucane grafike se i moze. Medjutim, ono sto zaista smeta i jako je lose odradjeno su pre svega inventori i sistem svih apgrejda. Ono je jedna haoticna papazjanija, toliko su zakomplikovali i napravili nepreglednim da boli. Ja u zivotu nisam video tako los sistem, katastrofa. Tacno mi se ne apgrejduje i ne istrazuje nista. Onda oni glifovi i smecarski Alf i E.T. sudoku...jebote zivot, cije je ideja ta kolosalna budalastina?!? Velika zamerka ide i na "zivost" planeta...Eos i Voeld recimo, prazni su, vozikas se svemirskom Ladom Nivom a nigde nista. Napucavanje je u globalu super, ali i tu su sjebali sa nemogucnoscu upravljanja ekipe. Levo/desno i cao, a i tu te ne slusaju. AI zna nekada biti haotican, ali u globalu je ok. Prica i karakteri su ok, nista posebno i spektakularno, ali sasvim dobro odradjeno, i definitivno drzi paznju. Meni licno smeta sto u ekipi nemas muskog Turiana, nekako sam se nadao da cemo dobiti kopiju Garusa. Kara banana. Sve u svemu, igra je dobra, ali u isto vreme i razocarenje jer uz Mass Effect naslov moze ici samo igra koja je fantasticna. A ovo to nije, ni blizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

May be an image of ‎1 person and ‎text that says '‎CANVAS ART PRINT MASS EFFECT LEGENDARYCACE LEGENDARY ACCEP TANCE N7 N7 ی KEY ART METAL CASE 1:1S 1:1 SCALE HELMET MORALITY SPINNER PIN‎'‎‎

May be an image of text that says 'MASS EFFECT LEGENDARY EDITION METAL GAME CASE The game itself isn't part of the Mass Effect Legendary Cache But if you have it, you can display it in this premium metal game case. And even if you don't, the art on on the case still makes it well worth showing off.'

Dvojka mi je ostala u dobrom sećanju jer su likovi bili daleko zanimljiviji i njihovi personalni questovi, i što je bilo non stop akcije, ali da me sada pitaš posle toliko vremena da li je u domenu najboljih igara, uf, mislim da bi bilo teško uvrstiti ga. Ali ko zna, možda se nateram da ponovo pređem trilogiju kada ovo čudo procuri. Utvrdi će se gradivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...