Jump to content

357


vudun

Recommended Posts

Stvarno ne znam na kom podforumu bi se mogla otvoriti tema o ovom veoma originalnom bendu, pa rekoh 'ajde ovde.

 

Takođe mi nije jasno da neko o njima već nije pokrenuo jebeni topic!

 

Po meni jedan od najboljih domaćih bendova...mešavina regge-a, metala, etno-a, rock-a, ma čega sve ne ...

 

Da li ste slušali poslednji album? Kako vam se čini?

 

Diskografija iza njih mala - ali svakako maestralna!

 

 

. . .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kakve ima veze sad sta???

 

svi pricaju o politici a niko o muzici. kao da samo na forumu FPN-ovaca a ne ovde

 

ako ti se svidja "na selo" onda bi trebala da gotivis i pesmu "kisha". ako si je cula, ili mozda stav benda ne dozvoljava tvojoj personi da cuje dalje od 2 pesme na koncertu.

 

a sto je nastup 357 bio drugaciji od ostalih bendova (ne racunam blazu koji je ima Zupermen odelo)???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se izvinjavam sto sam te oslovio u zenskom rodu. ucinilo mi se iz tvog predhodnog posta da si zena (iako je sve iz prvog lica) jer se najcesce zene bune na ideologiju benda.

 

tvoj politicki stav je tvoja briga, u to ne ulazim. samo sam hteo da kazem da se nastup nije dosta razlikovao od drugih ucesnika te veceri.

 

koliko se meni cini da su svirane 3 pesme pro srpskog karaktera, a svirka njihova je trajala oko sta i deset minuta. tako da je bilo vise pesama a-politickih nego politickih.

 

tako da, ako ti se muzika ne svidja OK, ako imas problem sa politikom resi ga u skupstini ne ovde :) :) :) ne mogu da kazem da je nastup ravan najboljem koje je svet ikad imao, ali definitivno nije za tvoj koment da je six pack ili onaj ska (valjda referenti) bolji bili od 357

 

nemoj se uvrediti na moj koment, samo sam hteo da ti kazem da imas neke licne probleme sa slusanjem 357. dal su oni politickog karaktera, mene ne interesuje, ali definitivno nije tako kako si napisao.

 

ovo sto smo obojca napisali je samo subjektivni pogled na 357, uvek ce biti onih koji vole i onih koji ne. u svakom slucaju, za dobrim konjem se i prasina dize, tako da hvala ti sto si protiv benda

 

 

mnogo jak mnogo lep

sve vas voli Dzoni Dep

 

 

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ovaj bend je zaista vredan pažnje...

 

nisam siguran, mislim da je bilo 2006te u Zaječaru...

Tada su jebali mamu kao su zvučali...

Nisam NIKADA video nekidomaći bend u takvom izdanju...

 

Posedujem sve njihove albume, ali najviše volim "Iz gazda Žikine kuhinje"

 

Opak album, jako dobar....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

OBAVESTAVAMO SVE PRIJATELJE I FANOVE DA CE PGP ZA 20 DANA OBJAVITI "NAJTRAZENIJI" ALBUM GRUPE 357.MOLIMO VAS DA RADI KOMPLETNOG INFO-a POSALJETE VASU MAIL ADRESU NA [email protected].

OCEKUJTE NOVOGODISNJI POKLON!!!

POZDRAV!!!

 

 

p.s. pticica mi sapnula da ce biti tvrdji nego ikad !!! \m/

Edited by K1nG5L0rdDemonSatanHeavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дај ти нама постави тај комплетан инфо овде... Ја им послао мејл а нико не одговара. Како то одрадише нови албум тако брзо? Разлика између задња 2 им би 4 године

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хајде дајте неке линкове за музику.

 

Све морам сам ...

 

Pianissimo [1997]

Домаћи задатак [1999]

Трећи [2001]

Из Газда Жикине кухиње [2002]

Песме са Севера [2002]

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://poslovi.infostud.com/

http://www.poslovi.net/

 

Нови албум!?

Кул!

:rockdevil:

Додуше, као што нисам делио предходне - тако нећу ни овај, без бриге.

Као и овде, тако мислим да људи требају свуда да схвате - када се неки лабум једном појави на Нету - више га нико неће скинути и обрисати са њега, увек ће га неко, негде, шеровати.

Наравно, подршка овим момцима што и даље свирају, то је ионако један од ретких бендова који има неки став; у сврху промоције, постоје линкови изнад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хехе ...

Не, веруј ми да бих више него ишта волео да може да се живи од Уметности, од Уметности или критике јер би то значило да бих и сам живео од онога што волим да радим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...