Jump to content

Boban Rajović


Recommended Posts

Kad sam dolazila u BG na Legacy i videla plakate, pitala sam se da li je to mozda neki ambiciozni horor film nekog domaceg autora. Obavesteni mi rekose da je neki domaci pevac u pitanju...Ja za njega nikad cula.

 

 

 

Snajka, mojne da se foliras u tim godinama

Edited by Мачор

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Snajka, mojne da se foliras u tim godinama

 

 

Izivini a gde sam mogla da cujem za tog lika? Na Rai Uno sigurno ne pustaju njegove spotove, posto je to jedini program koji gledam uz sopstveni informativni, gde sigurno toga nema, jer da ima, znala bih, posto ga delom sama pravim.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Dodji da te zapalim ja sam piroman!

KRALJ! Ima facu zvonara bogorodicne crkve i onog iz filma petak trinesti.ono kad se u jednom delu pokaze njegov lik,u nekoj štali,isti boban.

 

Znam ja dobro sta je sta

znam i ko je ko

ma zato sam te

za sebe ja odvojio

 

Ti jos uvijek njegova

to je robija

vraticu ti oku sjaj

kunem ti se ja

 

Ref.

Ostavi ga ostavi, bas je dosadan

dodji da te zapalim, ja sam piroman

palicu te paliti svaki Bozi dani

dodji da te odledim, ja sam piroman

 

On je pravi piroman

pravi piroman

 

Znam ja dobro sta je sta

znam i ko je ko

ma zato sam te

za sebe ja odvojio

 

Ti jos uvijek njegova

to je robija

vraticu ti oku sjaj

kunem ti se ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam dolazila u BG na Legacy i videla plakate, pitala sam se da li je to mozda neki ambiciozni horor film nekog domaceg autora. Obavesteni mi rekose da je neki domaci pevac u pitanju...Ja za njega nikad cula.

Јој, благо теби. Кад сам отишао у војску у Ваљеву су ми месец и по сваког боговетног дана по барем 5 пута дневно пробијали мозак јебеном 'Усне боје вина'. Можда бих је чуо и више пута, да нисам имао свој дискмен и дискове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Јој, благо теби. Кад сам отишао у војску у Ваљеву су ми месец и по сваког боговетног дана по барем 5 пута дневно пробијали мозак јебеном 'Усне боје вина'. Можда бих је чуо и више пута, да нисам имао свој дискмен и дискове.

 

a šta nije ti se svidelo, kao pesme na engleskom imaju veću vrednost?

sve je to isto...samo da mu pesme ne piše marina mi ga tucaković.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Pa?

 

ugledaj se na njega...

 

 

Eh,kad bi ena popov bila ovako sa kosom u ruci,nekim carapama sa halterima,veeelikim dekolteom,jebozovnim pogledom.,ukro bi plakat leba mi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a šta nije ti se svidelo, kao pesme na engleskom imaju veću vrednost?

sve je to isto...samo da mu pesme ne piše marina mi ga tucaković.

Није ми проблем језик, него што је песма шабанија најгора на свету. А и имам уграђен одбојник против било чега на шта се примају гомиле дебила.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izivini a gde sam mogla da cujem za tog lika? Na Rai Uno sigurno ne pustaju njegove spotove, posto je to jedini program koji gledam uz sopstveni informativni, gde sigurno toga nema, jer da ima, znala bih, posto ga delom sama pravim.

 

 

 

uuuh,al smo fini,samo Rai Uno

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јој, благо теби. Кад сам отишао у војску у Ваљеву су ми месец и по сваког боговетног дана по барем 5 пута дневно пробијали мозак јебеном 'Усне боје вина'. Можда бих је чуо и више пута, да нисам имао свој дискмен и дискове.

 

Ti si još i srećan čovek, tebe je zaobišla era ''najudarnijih'' šabanskih hitova koji su mene u vojsci zadesili 2003-04-e, da ne spominjem euro-song, i ''lane moje'' ''monolit''... :puke:

 

 

Inače, moram da ispričam jednu anegdotu iz vojevanja. Elem, tokom jedne straze na jednom brdu iznad Aleksinca gde sam služio vojsku, ortak se ko bulja napio od neke rakijštine na smeni, pravio sranja po stražari, povraćao, smarao ljude i na kraju se stropoštao u dvorištu stražare i zaspao. Odmah su ga vodili u Niš na ispiranje, a dan posle smo imali postrojavanje i odrzavanje vakele od strane komandanta kasarne, koji nam je jedno deset puta ponovio da, onaj koji je tom vojniku prodao rakiju, završiće u zatvoru, zbog ometanja vojske na ''vojnom'' zadatku. da ironija bude veća, 50 metara od stražare, živeo je jedan par staraca, ispred čije kuće je stajao natpis ''PRODAJEM MED I DOMAĆU RAKIJU''.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest tenej
Ovaj čovek je toliko METAL, toliko tr00 & kvlt da sam se ispresavijao od smeha u basu kad sam prvi put video plakat :):):)

 

trebao bi malo da se zapitas koliko si ti cool (a ne troo) i koliko je cool to sto slusas.

Tvrdim da, nazalost, velika vecina koji sebe nazivaju metalcima, punkerima ili sl. nemaju ni pojma sta slusaju vec to rade samo da bi bili "IN". svaka cast onima koji to jesu.

Ponovo nazalost, nisam sreo ni na jednom forumu, koji je na primer narodnjackog pravca cuo nikoga da pljuje po heavy metalu ili po nekom drugom "hard" pravcu, ali sam milion puta cuo da metalci pljuju po svemu sto nije metal. pa gospodo metalci, posto se vec tako nazivate, razmislite sta nije u redu sa vama?

svako ko se bar jedan promil razume u muziku ce da slusa ono sto voli, a ostale pravce ce da postuje. Jednostavno ako vam se nesto ne svidja, ignorisite to, a komentarima poput gore navedenog samo sami sebe pravite niskim i jadnim

 

I na kraju, ne branim ja Bobana Rajovica, niti ga volim, niti i sam mislim da mu je ovakav omot dobar potez, naprotiv mislim suprotno, ali su mi se ovakvi komentari vise popeli na onu stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebao bi malo da se zapitas koliko si ti cool (a ne troo) i koliko je cool to sto slusas.

Tvrdim da, nazalost, velika vecina koji sebe nazivaju metalcima, punkerima ili sl. nemaju ni pojma sta slusaju vec to rade samo da bi bili "IN". svaka cast onima koji to jesu.

Ponovo nazalost, nisam sreo ni na jednom forumu, koji je na primer narodnjackog pravca cuo nikoga da pljuje po heavy metalu ili po nekom drugom "hard" pravcu, ali sam milion puta cuo da metalci pljuju po svemu sto nije metal. pa gospodo metalci, posto se vec tako nazivate, razmislite sta nije u redu sa vama?

svako ko se bar jedan promil razume u muziku ce da slusa ono sto voli, a ostale pravce ce da postuje. Jednostavno ako vam se nesto ne svidja, ignorisite to, a komentarima poput gore navedenog samo sami sebe pravite niskim i jadnim

 

I na kraju, ne branim ja Bobana Rajovica, niti ga volim, niti i sam mislim da mu je ovakav omot dobar potez, naprotiv mislim suprotno, ali su mi se ovakvi komentari vise popeli na onu stvar

 

90% likova se ovde folira sa izjavama da to sluša...pa šta, misliš da izlaze po mestima tipa Teatro, Blaywatch, Mistique...nema ova raja ni para ni šansi da udje na takva mesta, pa i da slušaju ovog gmaza...Njegov omot nije ni prvi ni poslednji koji je ovakav, dosta ''pevačica-grlatica'' sa Granda se odavno po omotima i ''bookletima'' slika u neglize, wamp i goth fazonu...da ovaj konj nije ostavio plakat, sumnjam da bi ga iko pominjao.

 

Narodnu muziku ne mešaj sa ovim govnima. to je kao i kad paganizam mešaš sa satanizmom, i pihtije sa želeom od kupina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% likova se ovde folira sa izjavama da to sluša...pa šta, misliš da izlaze po mestima tipa Teatro, Blaywatch, Mistique...nema ova raja ni para ni šansi da udje na takva mesta, pa i da slušaju ovog gmaza...Njegov omot nije ni prvi ni poslednji koji je ovakav, dosta ''pevačica-grlatica'' sa Granda se odavno po omotima i ''bookletima'' slika u neglize, wamp i goth fazonu...da ovaj konj nije ostavio plakat, sumnjam da bi ga iko pominjao.

 

Narodnu muziku ne mešaj sa ovim govnima. to je kao i kad paganizam mešaš sa satanizmom, i pihtije sa želeom od kupina.

castim te pivom

:pivopije:

 

brate ako ti je nesto smesno smejes se jednostavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...