Jump to content

Boban Rajović


Recommended Posts

Guest tenej
90% likova se ovde folira sa izjavama da to sluša...pa šta, misliš da izlaze po mestima tipa Teatro, Blaywatch, Mistique...nema ova raja ni para ni šansi da udje na takva mesta, pa i da slušaju ovog gmaza...Njegov omot nije ni prvi ni poslednji koji je ovakav, dosta ''pevačica-grlatica'' sa Granda se odavno po omotima i ''bookletima'' slika u neglize, wamp i goth fazonu...da ovaj konj nije ostavio plakat, sumnjam da bi ga iko pominjao.

 

Narodnu muziku ne mešaj sa ovim govnima. to je kao i kad paganizam mešaš sa satanizmom, i pihtije sa želeom od kupina.

 

ne sporim ja da ima mnogo kica i sunda u svakom pravcu u danasnje vreme, a pogotovo u tom nazovi turbofolku, ali onaj ko zaista zna sta slusa i voli to sto slusa, trebao bi ako nista drugo da postuje ostale muzicke pravce, ma koliko oni bili losi. jednostavno ako postujes ono sto slusas, nemoj pljuvati po onome sto ne slusas, ako ti se ne svidja jednostavno ignorisi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trebao bi malo da se zapitas koliko si ti cool (a ne troo) i koliko je cool to sto slusas.

Tvrdim da, nazalost, velika vecina koji sebe nazivaju metalcima, punkerima ili sl. nemaju ni pojma sta slusaju vec to rade samo da bi bili "IN". svaka cast onima koji to jesu.

Ponovo nazalost, nisam sreo ni na jednom forumu, koji je na primer narodnjackog pravca cuo nikoga da pljuje po heavy metalu ili po nekom drugom "hard" pravcu, ali sam milion puta cuo da metalci pljuju po svemu sto nije metal. pa gospodo metalci, posto se vec tako nazivate, razmislite sta nije u redu sa vama?

totalno se slazem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je on i ranije slicnih izleta, u spotu za pesmu Piroman izgleda kao djavo i peva :

"Ostavi ga ostavi, bas je dosadan

dodji da te zapalim, ja sam piroman

palicu te paliti svaki Bozi dani

dodji da te odledim, ja sam piroman"

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/123634366/Boban_Rajovic_2008.rar evo ga album skinite ga i recite sta mislite

Hvala! Bas me zanima kakvo mu je to remeke delo, videh dvd izdanje na kioscima, na kojem nije obucen kao koasc vec samo pozira u nekoj kosuljici :rolleyes:

 

Mislim da moderatori treba da izbrisu taj link. :da:

 

On ne pripada domacoj (metal) sceni, pa neka se ljudi naskidaju koliko im srce iste :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boban Rajović

From Wikipedia, the free encyclopedia

(Redirected from Boban Rajovic)

Jump to: navigation, search

Boban Rajović

Birth name Boban Rajović

Also known as Boban Piroman

Origin Titograd (now Podgorica), Montenegro

Genre(s) Pop

Occupation(s) Singer

Years active 2000 - present

Label(s) City Records (2000)

Sound Production (2005 - )

 

Boban Rajović (Serbian Cyrillic: Бобан Рајовић) (also known as Boban Piroman) is a Montenegrin singer, currently living in Denmark. He prefers the bald look and has been sporting it since his debut into the music world. His favorite discotheque is the Jegunovce "Mirage".

 

[edit] Discography

 

* Boban 2000 (2000)

* Puklo srce (2003)

* Provokacija (2006)

* Usne boje vina (single; 2007)

* Kosači (2008)

 

[edit] External links

 

* Official Website

* Fan Club

 

 

Ovaj ladno ima fan club koji mu cini bliza i dalja familija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da moderatori treba da izbrisu taj link. :da:

 

ljubomoran si sto u nasoj zemlji niko neslusa tvoje omiljene metroseksualce gunse pa zato to kazes

 

Mislim da moderatori treba da izbrisu taj link. :da:

 

ljubomoran si sto u nasoj zemlji niko neslusa tvoje omiljene metroseksualce gunse pa zato to kazes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti slusas Acu Lukasa i Bobana Rajovica tako da nemas pravo glasa. :da:

 

ja slusam lepog micu,baju malog knindzu,lepog momcila,rodoljuba vulovica rokija,miroslava ilica,dragana pantica smederevca,radeta kosmajca,mozda malo badjija....uglavnom mnogo bolju muziku od tih tvojih gejeva iz 80tih

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja slusam lepog micu,baju malog knindzu,lepog momcila,rodoljuba vulovica rokija,miroslava ilica,dragana pantica smederevca,radeta kosmajca,mozda malo badjija....uglavnom mnogo bolju muziku od tih tvojih gejeva iz 80tih

 

Vidim da si saban u dusi.

I odjebi.

 

1) Лик је благо ретардиран;

2) Подсећа ме на легендарног ћелавог Бибу Струју;

3) Има добру музику, нажалос'

4) Сад скидам нов албум, па јављам утиске :)

 

 

1-Nije blago.

2-Ko je taj?

3- :udri:

4- :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
ja slusam lepog micu,baju malog knindzu,lepog momcila,rodoljuba vulovica rokija,miroslava ilica,dragana pantica smederevca,radeta kosmajca,mozda malo badjija....uglavnom mnogo bolju muziku od tih tvojih gejeva iz 80tih

 

 

ako ikad dodjem u vrsca,idemo da pijemo...pa ko prvi pane od tremensa.moj čoek. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...