Jump to content

Boban Rajović


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Razbijač-NAAĆI

može,da napravim tur de srbije.samo spremite alkohola i jedre pičetine i eto mene.pogotovu one sto vole da davaju u guzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ikad dodjem u vrsca,idemo da pijemo...pa ko prvi pane od tremensa.moj čoek. :pivopije:

 

 

može,da napravim tur de srbije.samo spremite alkohola i jedre pičetine i eto mene.pogotovu one sto vole da davaju u guzu.

 

a moze moze idemo da pijemo ako ikada dodjes,a sto se tice picetine pa ima sto vole da davaju ali su malo mozda maloletne.ali sta fali neka se uce klinke kako je njihova mama ranih 90tih se provodila tako dobro da su one nastale

 

Vidim da si saban u dusi.

 

po svemu sto sto ti pise na profilu mislim da je koren tvog problema i tvoje mrznje to sto sabani jebu samo razvaljuju a ti zato vreme sedis,places i drkas na sliku aksela

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAA :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) !!! НАЈЈАЧЕ ! Ово је НАЈЈАЧЕ! XD XD

 

 

BOOOOBAAAAAAN AFTER MIDNIGHT !!!

 

BOOOBAAAAN AFTER MIDNIGHT, YEA' !!!

 

Ово дефинитивно захтева Jet Set 2. Под називом Children of Boban!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kakav je car ovaj Boban Rajovic

 

Spontano su mi krenule suze i grcevi u trbusnjacima kad sam video bilbord sa ovim kosacima ...

 

Umro sam od smeha...

 

Inace, ima dobre pesme, i nisu ultrasabanske...

 

Aaca Lukas i lesce, pa recimo da sam plakao takodje...

 

:) :) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boban Rajović

From Wikipedia, the free encyclopedia

(Redirected from Boban Rajovic)

Jump to: navigation, search

Boban Rajović

Birth name Boban Rajović

Also known as Boban Piroman

Origin Titograd (now Podgorica), Montenegro

Genre(s) Pop

Occupation(s) Singer

Years active 2000 - present

Label(s) City Records (2000)

Sound Production (2005 - )

 

Boban Rajović (Serbian Cyrillic: Бобан Рајовић) (also known as Boban Piroman) is a Montenegrin singer, currently living in Denmark. He prefers the bald look and has been sporting it since his debut into the music world. His favorite discotheque is the Jegunovce "Mirage".

 

[edit] Discography

 

* Boban 2000 (2000)

* Puklo srce (2003)

* Provokacija (2006)

* Usne boje vina (single; 2007)

* Kosači (2008)

 

[edit] External links

 

* Official Website

* Fan Club

 

 

Ovaj ladno ima fan club koji mu cini bliza i dalja familija :)

 

 

 

ххххахахахахахахаха, ова тема је одлична за вежбање трбушних вишића...једина мана је што уме да заболи вилица од смеха :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

čovek za razliku od drugih šabana ima pojavu,zgodan je,šarmantan,šta fali.samo mu se vi posmevajte,njega zabole plevi pare,dok se vi ćvarite po forumu, i ozraćavate se ispred monitora,ne kontajući koliko zaostajete za njim u svakome pogledu.

smejete se za taj plakat,a on bar pravi svoj imidz, voleli vi nejga ili ne,bar se prica o njemu,i nataj nacin je uvek u zizi interesovanja,pa kakav god bijo.to je marketing i reklama bato,kad svaka budala o njemu prica...a sabani pravi po najmanje.svi vi sto serete kako je jadan,pa pola vas djuska na njegove pesme po svadbama i slavljima.kur moj cete uz iron maiden ili black sabbath da djuskate na svadbi.FOLIRANTI!ako vas dećko već nervira i ne interesuje,koji moj napuniste pet stranica?ribe potajno mansturbiraju na njega,likovi mu zavide,u tome je ceo štos.

meni je on gotivan,volim njegove pesme,ali istina,mami me i njegova ćela.ne porićem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas, neki od nas zaradjuju tako sto se ozdracavaju ispred monitora, a forum posecuju za vreme radnog vremena.

Sem toga, neki od nas ne djuskaju na svadbama, a ni uz Maidene :).

 

92 godiste a vec imas posao gde te teraju da buljis u monitor??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ga mrzi, ja i volim sto je takav lik...

 

Napravio je indisponiranu facu i drzi kosu u ruci... Smejao sam se iskreno...

 

A dobre su mu pesme i gotivim ih, jako su kvalitetne i za razliku od vecine i kulturne + nema mnogo zavijanja...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitala sam komentare zvezda na ovo...

Indy je izjavila kako je to ne čudi, jer su satanistički simboli poslednjih par godina in, a Nikola Rokvić je rekao da ne zna zašto, ali Boban ga jako podseća na smrt na tom plakatu.

:')

ou men.

 

:) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebao bi malo da se zapitas koliko si ti cool (a ne troo) i koliko je cool to sto slusas.

Tvrdim da, nazalost, velika vecina koji sebe nazivaju metalcima, punkerima ili sl. nemaju ni pojma sta slusaju vec to rade samo da bi bili "IN". svaka cast onima koji to jesu.

Ponovo nazalost, nisam sreo ni na jednom forumu, koji je na primer narodnjackog pravca cuo nikoga da pljuje po heavy metalu ili po nekom drugom "hard" pravcu, ali sam milion puta cuo da metalci pljuju po svemu sto nije metal. pa gospodo metalci, posto se vec tako nazivate, razmislite sta nije u redu sa vama?

svako ko se bar jedan promil razume u muziku ce da slusa ono sto voli, a ostale pravce ce da postuje. Jednostavno ako vam se nesto ne svidja, ignorisite to, a komentarima poput gore navedenog samo sami sebe pravite niskim i jadnim

 

I na kraju, ne branim ja Bobana Rajovica, niti ga volim, niti i sam mislim da mu je ovakav omot dobar potez, naprotiv mislim suprotno, ali su mi se ovakvi komentari vise popeli na onu stvar

 

Ja sam vrlo cool i vrlo troo, kao i muzika koju slušam, i ne vidim zašto bi ta dva bila suprotstavljena jedno drugom.

 

Nisam rekao ništa o muzici, već o imidžu, ali kad me već vučeš za jezik, da ti ga kažem.

 

Izuzetno sam dugo na ovom forumu i ostavio sam sasvim dovoljan broj postova na osnovu kojih se može zaključiti kako i zašto slušam metal. Da li ja pljujem po narodnjacima ovde? Ne. Da li smatram nekoga manje intelektualno vrednim ako sluša turbo-folk? Da.

 

Pre nego što krene flejm, evo obrazloženja. Postoje dve vrste ljudi (generalizujem, ali nema veze): oni kojima je muzika zabava i oni kojima je muzika umetnost. Ja muzikom smatram isključivo ono što je umetnost. Boban Rajović to nije (niti bilo ko iz te ekipe, ali sad je njegova tema u pitanju, pa ajde) niti ikada može biti. Gomila pijane razularene dečurlije nije došla na splavove da se divi njegovoj umetnosti, već da se dobro zabavi (neću sada ulaziti u prirodu te "zabave").

 

Postoji li narodna muzika koja jeste umetnost? Svakako. To je ona muzika zasnovana na izvornom narodnom melosu. To su Nedeljko Bilkić, Bora Drljača, Zvonko Bogdan itd. E vidiš, njih ne slušam, ali ih poštujem. Oni su ti kojima Viki Miljković, Jelena Karleuša, Boban Rajović, Dara Bubamara, Indira Radić i ostali društveni mulj nikada neće moći da priđe. Ovi poslednji koji sam naveo samo su trenutne zvezde zahvaljujući popularnosti kod jedne mentalno iznakažene generacije koju će, nadam se, uskoro zameniti nova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nego što krene flejm, evo obrazloženja. Postoje dve vrste ljudi (generalizujem, ali nema veze): oni kojima je muzika zabava i oni kojima je muzika umetnost. Ja muzikom smatram isključivo ono što je umetnost. Boban Rajović to nije (niti bilo ko iz te ekipe, ali sad je njegova tema u pitanju, pa ajde) niti ikada može biti. Gomila pijane razularene dečurlije nije došla na splavove da se divi njegovoj umetnosti, već da se dobro zabavi (neću sada ulaziti u prirodu te "zabave").

 

Postoji li narodna muzika koja jeste umetnost? Svakako. To je ona muzika zasnovana na izvornom narodnom melosu. To su Nedeljko Bilkić, Bora Drljača, Zvonko Bogdan itd. E vidiš, njih ne slušam, ali ih poštujem. Oni su ti kojima Viki Miljković, Jelena Karleuša, Boban Rajović, Dara Bubamara, Indira Radić i ostali društveni mulj nikada neće moći da priđe. Ovi poslednji koji sam naveo samo su trenutne zvezde zahvaljujući popularnosti kod jedne mentalno iznakažene generacije koju će, nadam se, uskoro zameniti nova.

 

e, svaka cast za ovo, lepo si objasnio neke stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

po svemu sto sto ti pise na profilu mislim da je koren tvog problema i tvoje mrznje to sto sabani jebu samo razvaljuju a ti zato vreme sedis,places i drkas na sliku aksela

 

Po svemu što si napisao, mislim da je koren tvog problema u tome što si se rodio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razočarao me...

videla sam neki novi bilbord kod sajma..

nosi raskopčanu košulju i zamišljeno gleda u daljinu,a iza je svetla pozadina...

nema više satanističkih simbola.

:(

A sto je skidao onu odoru.,..sad mogu glavu da mu vidim,i moram priznati da me veoma podseca na Dena Ekrojda u ulozi Jajoglavog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...