Jump to content

Disciplin A Kitschme


salebghouse

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Disciplin A Kitschme, posle dve godine pauze nastupa pred beogradskom publikom. U ekskluzivnom programu, koji će se održati 25. maja sa početkom u 21 čas u Mikser House-u, biće premijerno prikazan Kojin novi muzički film Video Uf!, iscrpna vizuelizacija istoimenog albuma Discipline Kitschme.

 

http://mikser.rs/vesti/6/85-/

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bilo je super sinoc. filmic je solidan, posto je opet potpisan mcf nadam se i nekom izdanju, kao i za fanki lastis. svirka super, drugog bisa nije bilo posto se nismo dovoljno drali, pojavio se i zerkman na kratko u jednoj i po pesmi. zvuk skoro savrsen, bend raspolozen, publika razigrana i raspevana...cini mi se kao da je koncert ttrajao 5 minuta :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Izađe tako Koja u kožnjaku na +27, ljudi ispred stagea izmoždeni nakon 'brejkersa, i onako – šta sada? Gleda on nas a mi njega, bubnjara i pomoćnu vokalisticu (nije više ona koju sam spomenuo iznad).

 

„Dobro veče“ – mislim, šta drugo reći?

 

Nakon toga, narednih 75 minuta je teško opisati riječima. Kada bi nekome želio nešto strašno loše, poželio bi mu da bude Kojina bas gitara u narednom životu. Ubio ju je. Neko vrijeme sam proizvodio neke neartikulirane zvukove i kao gibao se u ritmu, sve dok nisam stao kao i mnogi oko mene i razjepljenih usta gledao nešto što ne vidjeh dugo. Kakva ritam sekcija, strašno, jam jam jam jam jam jam jam jam jam, distorzija distorzija distorzija distorzija – nemam riječi, taman kada pomisliš – gotovo – Koja od nekud izvuče novu porciju buke. Koliko sam primjetio osim nekoliko starijih stvari „Buka u modi“, „Betmen, Mandrak, Fantom“, „Zeleni zub“, setlista se uglavnom bazirala na odličnom novom albumu „Uf!“. Daklem „Ako ti je glasno..“, „Društvena mreža“, „Neukusu treba reći ne“, „Prestani da mrziš“ – Koja ima albumčinu, „Uf!“ je definitivno nešto najbolje "domaće" što je u poslijednjem desetljeću ugledalo svjetlo CD shopova.

http://www.buntovnikbezakorda.com/2012/08/normal-0-21-false-false-false-hr-x-none.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...