Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

:D

 

Je l' si skinuo nove slajdere? Albysovi su najbolji za sada.

Skinuo sam prvo one koje si prve preporučio i odigrao par utakmica, ali kada sam video da skoro ništa nije izmenjeno onda sam još malo čeprkao i na kraju skinuo upravo te Albysove :da:

 

Inače, koji nivo igraš i koliko ti minuta traje četvrtina?

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet se navukoh, sreća stigao je i PES pa malo miksujem, u početku mi je 2k10 bio smaranje ali kako vreme prolazi sve je bolja igra i još jedna koja se ne briše sa harda (uz Mafiu, Colin McRae Dirt i San Andreas). Ja pičim sa Lejkersima kao i uvek, na pro level i 8 minuta kvoter :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pičim sa Lejkersima kao i uvek, na pro level i 8 minuta kvoter :rockdevil:

Ja igram onaj My player mod. Dovedu me kamp Lakersa, preživim prva dva dana, treći dan isto odigram baš odlično, i izbace me... Reko' dobro, idemo u D-NBA. Odigram par utakmica za neki tim, dovede Golden State. Igram za njih nekih dvadesetak utakmica, sa prosecnom ocenom B+, što će reći da sam bio jedan od boljih i efikasnijih u timu, a onda odigram loše dve utakmice za redom (C+) i eto mene nazad u D-NBA. U čemu je fazon, u toku karijere ne smeš da odigraš niti jednu lošu utakmicu ili ima da te vrate u nižu ligu. I malo smara što ne možeš da podesiš Sim quarter length. Ovako se moje utrakmice završavaju na oko 60 poena, a komp ima realne rezultate, pa nema šanse da ikada osvojim ikakvu nagradu, jer će uvek drugi imati više poena, skokova, asistencija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нофи стрит фајтер? Рокам га и ја.

 

Збори хефесте, оћеш ли то преко нета а мислим да може, да те утепам онолико пута колико си књига у животу прочитао.

 

Moci cu da te derem tek sledece godine jer trenutno nemam kuci internet. Selim se u novu kucu na prolece, a tamo sam sve lepo namikerio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nisam pre igrala nista sto spada u Games for Windows live, igram Batman-a i hoce on da radi super al cima me za nalog i serial number i kao nema save-a bez toga a legitiman je krek i sve. Jel to tako treba ili sta? :D

edit: ah da, offline account :udri:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrah par misija...nije lose,dobra je igra...totalno u Mafia i The Godfather fazonu,ali ipak sa vecim akcentom na stealth osobinama,sto meni licno bas i ne lezi...kakvo sakrivanje,maskiranje,kurci/palci...uletim,izrokam,i begam iz opasne zone...moze li se nekako namestiti da radi antialiasing?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrah par misija...nije lose,dobra je igra...totalno u Mafia i The Godfather fazonu,ali ipak sa vecim akcentom na stealth osobinama,sto meni licno bas i ne lezi...kakvo sakrivanje,maskiranje,kurci/palci...uletim,izrokam,i begam iz opasne zone...moze li se nekako namestiti da radi antialiasing?

Ako imaš nVidia kartu, možeš direktno u njenim podešavanjima - nVidia control panel pa onda Manage 3d Settings, pa tu nađeš igru i podesiš sve što ti treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poceo sam da igram "The Saboteur". GTA fazon smesten u WWII. Deluje dobro. Prva scena u igri su gole SISE! :haha::rockdevil:

 

Igra je odlicna. Na pocetku malo davi ali kako se prica razvija misije su logicno, sve zanimljivije. Stealth momenat daje poseban smek igri. Plus pentranje i skakanje sa zgrade na zgradu u Assassins Creed stilu samo dize igru na visi nivo. Kombinacija GTA, Godfather, Assassins Creed, Splinter Cell (stealth)... super. :D Posebna je zabava kada jurcas sa automobilom i gazis nemce. Super je i fora sto je na pocetku celo okruzenje crno belo i kako zavrsavas misije i kako se smanjuje broj nemaca na nekoj teritoriji ona poprima boju.

Ima i svojih mana. Recimo dijalozi su pomalo dosadni, arsenal oruzja je sveden na svega dva, plus bombe, granate. Generalno nemam vece zamerke za sad.

Preporuka ko voli gta-olike igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...