Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Blah, ne ocekuj previse. Duplo mozda i troduplo je kraca od GTA IV. Price su dosadne. Misije osrednje. The Ballad of Gay Tony i nije toliko los a na The Lost and Damned se ne skidas sa motora. Jedino je kul ako volis da vozis motore. Niko je ipak zakon. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi utisak za Splinter Cell Conviction bi bio... vauv! :D Odlicno izgleda, gameplay sa jos vise inovacija u odnosu na prethodnike. Ne mogu da pricam o igri vise jer sam igrao svega desetak minuta. More to come... :D

 

Presao sam dosta brzo igru a onda kada sam shvatio da sam dosao do poslednjeg nivoa, razvlacio sam tu jednu misiju nedelju dana (da se duze igram :haha: ). Dakle utisak je da je igra dosta kratka sa svega 11 misija. Medjutim igra je dosta dobra. Postoji vise nacina da se prelaze misije. Na pocetku sam se cimao strogo stealth medjutim posle to smori pa sam igrao opet stealth ali ih sve pobijem. :haha:

Ubacili su neke novine koje su dobre i nisu a izbacili su neke stvari iz prethodnih delova koja bi bile korisne. S obzirom na situaciju u kojoj se Sam Fisher nalazi u ovom delu nema sve one fancy gedzete koji su mu pomagali da lakse predje misije samim tim i manji mu je dijapazon pokreta i sunjanja. Kad se to sve uzme u obzir ovaj deo SC i nije toliko stealth kao prethodni ali je svakako zabavan. Ozbiljan kandidat za igru godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

saundtrek l.c.h.c. radija:

 

At the Gates – "Slaughter of the Soul"

Celtic Frost – "Inner Sanctum"

Entombed – "Drowned"

Sepultura – "Dead Embryonic Cells"

Deicide – "Dead by Dawn"

Cannibal Corpse – "I Cum Blood"

Bathory – "Call from the Grave"

Kreator – "Awakening of the Gods"

Terrorizer – "Fear of Napalm"

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' uspeo neko da nasteluje ovaj Metal Slug Complete da moze da se igra u dvoje? Meni radi na tastaturu i dzojstik, ali ovaj sto je na dzojstiku nemoze da puca xD Moze da ide, skace, baca bombe, ali ne i da puca XD A ne znam kako uopste menjati kontrole za drugog igraca...I ima li neki cheat za neogranicen broj continuesa? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...