Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Igrao i presao Alan Wake. Igra je verovatno u Top 5 za ovu godinu. Igru je radio Remedy Entertainment koji je stvorio i Max Payne fransizu. Stvarno odlicna igra. Od jezive atmosfere, preko uvrnute price, potpuno filmskog ugodjaja tokom citave igre, gameplaya pa do muzike, glume i grafike, igra rastura. Jedino je steta sto je xbox ekskluziva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao i presao Alan Wake. Igra je verovatno u Top 5 za ovu godinu. Igru je radio Remedy Entertainment koji je stvorio i Max Payne fransizu. Stvarno odlicna igra. Od jezive atmosfere, preko uvrnute price, potpuno filmskog ugodjaja tokom citave igre, gameplaya pa do muzike, glume i grafike, igra rastura. Jedino je steta sto je xbox ekskluziva.

Šteta? :D :D :D

Skidam posle ovakvog opisa. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala prave je već 8 godina, da je ispala sranje onda bi trebalo da se ubiju

Vala baš :haha:

 

Pričali su da neće raditi na Max Payne 3 jer žele da se posvete Alan Wake-u i tako pričaju već godinama. Mogli su još dva odlična Max-a izbaciti do sad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao i presao Alan Wake. Igra je verovatno u Top 5 za ovu godinu. Igru je radio Remedy Entertainment koji je stvorio i Max Payne fransizu. Stvarno odlicna igra. Od jezive atmosfere, preko uvrnute price, potpuno filmskog ugodjaja tokom citave igre, gameplaya pa do muzike, glume i grafike, igra rastura. Jedino je steta sto je xbox ekskluziva.

 

Odlicna igra.

Kada sam video Lynch-like tripove pred kraj igre, umalo nisam zaplakao od srece :).

Ova godina je stvarno krcata dobrim igrama, jedva cekam da dodje leto, pa do mogu i nesto drugo da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji će biti sranje. Po onim šotovima mi liči na GTA: Max Payne.

Taj fazon. Sao Paolo... Ma mo'š misliti. Gde su tu noć, kiša, stripska atmosferra, Noir York City? Seljaci. Ovo je jedna od igara koju je Rockstar mogao i zaobići. Nije to njihov fah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Virtual, zgrada iza Mekdonaldsa na Novom Beogradu kod desete gimnazije.

Ako ti treba flešovanje, imam ortaka koji to radi profesionalno za manje pare nego ovi u Virtualu.

PS. Ne ugrađujem se, phear not :)

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uclanih se i ja u Xbox klub :mhihi: Odmah sledi pitanje - ko osim Gamesa drzi komponente? Trebaju mi neki kablovi a oni su ih rasprodali i 'vise ih nikad necemo dobijati'.

Neka je sa srećom, da ga ne gasiš. :pivopije:

 

Ja poludjeh, igra mi se Alan Wake namrtvo, a nikako da ga flešujem.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...