Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Jel imao neko problem s novim AVP i save gameom? Imam neki patch koji dozvoljava da se cuva ali kad se igra opet otvori ni jedan save ne postoji. Trazila sam na netu bez uspeha.

 

Probaj ovo ,meni sljaka igrica super sa ovim

;)

 

http://www.torrents.net/torrent/77968/ALIEN-VERSUS-PREDATOR-CRACK-FIX-FOR-SAVE-GAMES---RAZOR1911-zip/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa ja kad sam imao 16, mastao sam o vecini profesorki i zena u tridesetim. Kao i svaki muskarac valjda. Nisam mogao da verujem kada sam procitao tu vest. Ko je citao kolumnu, zna na sta mislim. :) Glupi svet i glupi novi zakoni, sve ode dodjavola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da si uspeo, ne secam se kako tacno ide :D Znam da mi je to iskakalo za Batmana i RE5 i da je prolazilo tako nekako kao sto sam opisala :da:

Malopre predjoh RE5 (doduse na Xboxu), coop, bilo je lepo dok je trajalo :cry: Poslednja trecina je nevidjena gomila bullshita.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao sam sinoc fifu kod komshije i do jaja je. dao mi on cd, ja instaliram, kad ono na very low detalje i smanjenom rezolucijom secka ko kurac. prezahtevna je za moj komp. za sada cu i dalje igrati pes 10.

 

uzecu nba 2k11, ako nishta drugo, pa mi nece biti dosadno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...