Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

@Novallis

Reci mi samo kako su ocenili Krizu 2

Poznajuci Kuzmu ovako preko recenzija, osecam da bi tako napljuv'o Krajzis, al' blockbuster igre, pogotovo EA-ove se ne smeju pljuvat', inace :bigblue: Realno, za takvu igru i 87 je malo. Vise ni ne zasluzuje, naprotiv... Jebo igru kad ti moras preci pola da bi tek tad postalo nesto zanimljivije... Al' moram priznati da mi je napucavanje za ljudima (kad AI nije glup) bilo zanimljivo, pogovo kad se malo eksperimentise sa stealthom. Alieni su smorili strasno.

 

 

 

 

 

@ Zoidberg

 

Srecom nisam skinuo Homefront! I ja sam mislio da je njesra, nego velim da ipak priupitam.

 

Novi AC:Brotherhood je odlican. Nemam nesto preterano vremena da igram ovih dana, ali po ovome sto sam dosada igrao mogu reci da je odlicno.

Skinuo sam i Shogun 2 ali nisam instalirao posto je mnogo komplikovana instalacija :no:

 

Ma govno nevidjeno. Kad su tek najavljivali igru i kad su objavili scenario znao sam da ce biti govno :bigblue: Koja paljevina ono na pocetku kad te voze u busu a kroz prozor gledas kako zli Korejci, sotonine sluge, tamane jadne nenaoruzane Amere :haha:

 

 

AC:B je odlican. Kraj me zbunio totalno, pojma nemam sta se vise desava. No, kazu do kraja godine izlazi treci deo, nadam se da nece biti zadnji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Novallis

Reci mi samo kako su ocenili Krizu 2, DA2 i Shoguna u SK..u najkracim crtama.

 

Za Krizu 2 su vec svi rekli.

DA2 je igra meseca ali daleko od savrsenstva, ocena 80 - svidece se onim opustenijim igracima koji samo zele da uzivaju u igri, hardcore fanovi ce biti razocarani. A npr. Shogun ima ocenu 90. Total War serijal je to, a ako si jos ljubitelj Japana, nema sta da se prica vise. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije neko mozda igrao Vegas 2, Skullpturin rip? Igra mi se to opet, a k'o po obicaju svoje diskove sam pogubio, pa rek'o da ne skidam punu verziju... Vidim po komentarima torenta da valja, no cisto da proverim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valja, koliko ja znam on samo kompresuje video sekvence u igri (budu lošijeg kvaliteta) pa zato igra zauzima manje mesta na hardu, ali što se tiče gameplaya sve je normalno. Tako da samo napred :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio na grafiku, nego na gameplay, koji izgleda stvarno fenomenalno. ...Jebem li ga, meni se bas svideo BC2, onako zabavno run n gun rostiljanje. To mi je jedina igra koju sam bukvalno u cugu presao, igrao celu noc :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti ponavljam:jebes igru u kojoj samo multiplayer valja.Sta je tu toliko tesko napraviti?U igrama ovog tipa je fora napraviti dobru akciju,interesantne misije i dinamiku.A bukvalno svaka igra moze imati dobar multiplayer,sta je tu toliko komplikovano.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...