Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Shvatam da je i do masine, sto ti tolko pada framerate. Ja stvarno nikakvih nisam imao problema.

 

@Andrija:Ja sam igrao minecraft, ali vise ne igram. A skoro da sam siguran da si to vec negde pitao, i da sam ti ja odgovorio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam odavno imao PS1 pa sam ga prodao. Tokom tog vremena sam igrao na PS2, pa onda na PSPu ali sam pre dva meseca nasao ultra jeftino PS1 na limundo pa sam ga pazario. : )

 

Ovaj Limundo, zna nekad da bude rudnik kultova, za smesno jeftine pare. Secam se kada sam isto za sitne pare nasao MGS1 koji je absolutno nemouce naci sada u svetu. Evo vidim neko prodaje Final Fantasy Tactics, ali to mi se nikad nije ni malo dopadalo.

 

http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Konzole-i-Igrice/Igrice/final-fantasy-tactics-playstation/5202812

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i dalje zbunjen oko toga šta koja konzola može da pokrene. Tražio ovde da kupim PS2 ili PS3, pa prodavci krenu da mi objašnjavaju kako neki raniji modeli imaju opciju da pokrenu igre sa prve konzole, ali oni više nemaju te, već samo kasnije modele koji to ne mogu, bla bla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo su ti rekli.

PS2 moze da pokrene sve igre sa PS1. Dok PS3 moze da pokrene igre sa PS2 i PS1, ali to je prva serija PS3 koja je izasla koja je u sebi imala i PS3 procesor i PS2 procesor. Ali posto se konzola previse zagrejavala, i bili nepotrebno opterecena u sledecim verzijama su izvadili taj procesor i PS3 moze da pokrece PS2 i PS1 igre samo ako se pazari preko sonylivea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debeli PS2 moze da pokrene PS1 igre kako god. Slim PS2 moze da pokrene PS1 igre akko je cipovan/ima memorijsku karticu koja sluzi kao eksterni cip.

Fora je u tome sto se u inozemstvu stvari ne cipuju jer se nema potrebe za tim jer kupis original i furas ga na PS2, a hipsteri nek' se snalaze. Ja sam dobila PS2 od caleta pre neki dan, don'o iz Svabije, ovde smo ga cipovali, i to smo jedva nasli gde...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i dalje zbunjen oko toga šta koja konzola može da pokrene. Tražio ovde da kupim PS2 ili PS3, pa prodavci krenu da mi objašnjavaju kako neki raniji modeli imaju opciju da pokrenu igre sa prve konzole, ali oni više nemaju te, već samo kasnije modele koji to ne mogu, bla bla.

covek, moj ti je savet da uzmes PS3, ako je vec izbor "ili-ili". dobar deo kvalitetnih naslova sa prve dve konzole mozes naci na PSN-u, plus sto su neke stare igre redizajnirane u HD formatu, pa su kao takve dostupne i u fizickom obliku. dodas li tome i veliki broj izuzetnih PS3 igara, izbor ne bi trebalo da bude tezak. ;)

 

 

kad sam vec tu, da ostavim ovaj sjajan video Quantic Dream-a (Heavy Rain).

http://www.youtube.com/watch?v=PPCw09-DNFg&feature=related

 

kazu da nije rec o trailer-u za novu igru, vec o obicnom eksperimentu sa mogucnostima PS3-a. videcemo da li ce na tome ostati...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postojase Snes0rama pre SOPE, since the day it all came down, nema vise, jedino torrenti i rom-freaks, emuparadise i mozda PSiSOZONE.

Ponavljaju se naslovi, ako ne uspes da nadjes tekken, probacu da ti prerezem moj.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace malo je haotican sajt, kliknes levo na Playstation 1, i onda dole biras slovo tu pri dnu sajta, pa igru koja ti treba. Danas je najveci problem naci CD da narezes igru, posto tamo gde ja kupujem prazne diskove, sada samo prodaju DVDove, izbacili su CDove iz prodaje.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...