Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Ja isto nemam zamerki na Dishonored grafiku, bas mi i ide ta polucrtana grafika uz karikaturne likove i retro pricu.

Ima da se skine i neki patch za poboljsanje tekstura kome treba.

 

Trenutno cepam Torchlight 2, najbolja Diablo-like igra koju sam ikada probao.

Zadrzala je dobre karakteristike keca, ali nema vise monotonije nivoa, poboljsano je razvijanje likova, grafika je lepsa i sarenija, hardverska zahtevnost nije bitno povecana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno cepam Torchlight 2, najbolja Diablo-like igra koju sam ikada probao.

Zadrzala je dobre karakteristike keca, ali nema vise monotonije nivoa, poboljsano je razvijanje likova, grafika je lepsa i sarenija, hardverska zahtevnost nije bitno povecana.

 

Znači popravili su jednoličnost?

Meni je to mnogo smetalo u kecu, pa sam ga batalio posle nekog nivoa. Sve isto. Svaki nivo isti, samo krljaš i to je to (I Diablo 1 je samo krljanje, ali opet je mnogo zanimljivije iz nekog razloga).

Oće li to raditi na netbook-u? 1600Mhz Atom, 1GB rama. Kec radi solidno.

 

Trenutno igram might and magic 6 (ne heroes). Povratak korenima. :rockdevil: Zadnji put sam je igrao pre više od 10 godina. Vrlo je zabavna.

Što sad ne naprave takvu neku igru (poput might and magic 6,7,8), sa boljom grafikom. Bio bi to pun pogodak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosla dva Far Crya su mi bila teska sranja, a sada sam skoro igrao onaj Black Ops II, pa cu ovu trojku ostaviti za neki iduci period.

Manje-više su totalno promenili igru. Sad je kao Just Cause 2 sa mnogo nadrkanijom pričom i izgledom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno cepam Torchlight 2, najbolja Diablo-like igra koju sam ikada probao.

Zadrzala je dobre karakteristike keca, ali nema vise monotonije nivoa, poboljsano je razvijanje likova, grafika je lepsa i sarenija, hardverska zahtevnost nije bitno povecana.

 

Малопре сам је инсталирао. Мало је аркаднија од Диабла (не само по графици), али је одлично одрађена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta znam, meni je zarazna do jaja, a i ne trazi previse razmisljanja pa dobro dodje da iskuliras mozak od tezeg dana.

inace, par renomiranijih recenzenata je cak favorizovalo torchlight 2 u odnosu na diablo 3, sto je zanimljiv podatak.

tu me bas posebno iznenadio totalbiscuit (cynical brit) koji opljuje sve zivo sto realno i bude djubre na kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, кад пре је заврши? :haha: Ја фазон тек на трећем нивоу, све полако истражујем. Иначе, ни код мене нема стелт приступа. Јебеш то, никада такве опције нисам ни бирао када су у питању игре које их нуде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, кад пре је заврши? :haha: Ја фазон тек на трећем нивоу, све полако истражујем. Иначе, ни код мене нема стелт приступа. Јебеш то, никада такве опције нисам ни бирао када су у питању игре које их нуде.

 

Ma kakvo lagano istrazivanje.Nije to RPG,vec najobicnija FPS krljacina.Ja sam igrao u stealth fazonu,ali sam sve ubijao.Nisam onako krvnicki izlazio nasred ulice i pokretao pokolj,ali sam svakog strazara i oficira ubio.Kao sto Gru kaze,ne moze se odoleti...pogotovo kada sa vrha neke zgrade naciljas direkt u glavudzu.Odmah radi desni klik.Inace nisam bas neki ljubitelj stealtha,i uvek idem na masovni pokolj,ali ovo mi bilo interesantno igrati pod okriljem mraka.Spasao sam Emili na kraju,i imao neki osrednji kraj.Ima tri kraja inace...dva u toj nekoj evil varijanti,i jedan u good.

A onog sabana Samuela sam roknuo isto...hoce derpe da upozori strazare,jer me ne moze smisliti.Odmah je popio strelu u vugla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni far cry 3 predobar, pored sjajne grafike i gameplay-a mi se posebno svidela sloboda izbora questova i nacina igranja, taman moze da se gustira iz stealtha kako valja.

 

Da sjajan je jutros ga zavrsih. Vaas ubedljivo najjaci lik u igri. Prica, likovi, sve je odradjeno kao na filmu.

O gejmpleju da ne pricam, sve je odlicno, igra ne moze da dosadi kao sto sam sumnjao.

Btw. tabletice iz pecine koristite pre zadnje misije jer ce tad pecina biti zapecacena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko probao MMORPG The Secret World ?

 

Po meni ovo deluje na najsavrseniju i najkompletniju MMO igru

 

Igrao sam sa drugarima kad je bila beta. Svet je odlično odrađen, kvestovi nisu konfuzni i zamorni. Combat mehanika je velika novina u svetu MMO-a. Sigurno će ti se svideti jer sa teme o filmu vidim da voliš horore. Interaktivno je baš koliko treba. Prestao sam jer nemam vremena da igram MMO, ali igra ima moju preporuku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, mnogo mi znaci tvoje misljenje.

 

The secret world me malo podseca na D20 Modern World kartasku igru

 

200px-D20_Modern_Book_Cover.jpg

 

Igra je 30 dolara ja mislim ali nazalost, ne samo sto sada nemam para, nego i nemam ni dovoljno jaku konfigurafiju za nju...

 

Tako da nazalost igracu je kad budem uzeo bolji racunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...