Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

da,sad se sjetih,napisi u kojoj bi rezoluciji igrao,i koja ti se najmodernija igra prelazi,mada sa tim procom bojim se da sve iz zadnjih 2-3 god u jacim rezolucijama tesko da bi mogao da izneses.mislim da je alan wake neki gornji limit,i to samo zato sto je igra inace pisana da se oslanja skoro citava na grafu,pa proc ne igra ulogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom drzim rezoluciju na 1920x1080 (22 inch-ni monitor) ali smanjim rezoluciju po potrebi (pokusao i za Riddick-a manje rezolucije nije upalilo) uglavnom na 1600x900 bi bio neki minimum. Pa nisam sada nesto sludjen da igram recimo Batman Arkham City, ali kapiram da bih mogao Arkham Asylum ako nabavim kakvu solidnu grafu. Dragon Age 1, 2, Witcher 1, 2, to mi trenutno pade na pamet sta bih igrao od tih starih/novih igara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witchera 2 i Dragon Age 2 zaboravi sa Celeronom.Nisam bas siguran ni da bi Witcher keca mogao pokretati.

 

nece dobiti nista sa jakom grafom ako nema brz proc i brzu memoriju.nesto malo starije a nabudzenije (tipa g92) ce da radi za te igre jako lijepo,nema smisla uvaljivati 130e ili skuplju grafiku,samo bacene pare.dualkorova ima svakakvih,iako vecina igara je i dalje na maksimalno 4 thread-a ili manje on sam je rekao da je to neki minimalan kucni racunar,tako da sumnjam da njegov proc ima i fsb i kes da to isprati.za 3000-4000 din sve u fulu sto je izlazilo zakljucno sa falloutom,a mislim da on nema ambicija za vise bar ne na tom kompu.

 

Stoji,ali ti si rekao da bez i5 klase ne vredi budziti grafiku.Nije istina,eto naprimer ja imam 4 godine mator e5200 dual core,koji u kombinaciji sa GTX650 gura Farcry 3 i Crysis 3 na high podesavanjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

650gtx bi trebalo da gura to i u jacim rezolucijama,ali nece moci kako moze zbog proca.svejedno,za tih 100e koliko kosta 650 7770 radi mnogo bolje.za prvog betmena u 1080p mislim da ce te okrpiti i 8800gtx,nema potrebe za jacim,ovo 630gt i slabije nema toliko smisla na jacoj rezoluciji.dakle tek sad ono moje da uzmes stariju ali budzeniju nvidiju tek stoji.

 

leni:

 

kad sam rekao i5 mislio sam na grafike jace od 150e,ono bas gejmerske,dakle 660ti,7870,7950,670gtx itd,jer nece dobiti nista a bacice pare.na toj masini manje vise isto bi radilo i 650gtx i 680gtx,na to sam mislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Blagoje, hvala na pomoci, odlucicu se vec izmedju 8800 i 7770 kartica.

 

Definitivno sam maler, windows 7 napravio pravu malu urotu protiv mene. Nabavio sam Fallout Collection (Fallout 1, 2, Tactics) i radi igra, samo sto su mi boje razmrljane, pokusao sam da smanjim rezoluciju, i iskoristio compatibility mode za starije windows-e od xp-a, ali nista nije uspelo. Neki predlozi? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tr00. :D

 

skinuo sam juce da odigram Grid 2 i prijatno me je iznenadila grafika i interfejs ceo, mnogo kvalitetnije u odnosu na NFS-ove godinama unazad.

jedino smara sto je, makar meni, pretezak za igranje zbog realisticnosti, ali i uprkos dobro dodje za kuliranje nerava pred spavanje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...