Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Da li jos neko ima problem sa novim MKom? Igra je kao slow motion, i to sredim, nasao na netu da mnoogo ljudi ima isti problem jer je igra port i stalno pokusava da radi na 60fps i cim spadne on krene u slow motion. Medjutim, sad mi se to desava i posle onih duzih filmica nakon borbe i kada uradim neki od onih xray poteza (Scorpion i Sajraks). Izgleda da cu morati da sacekam neki patch da to rese i da ubace opciju frame skipping, ne vredi. Igra radi fantasticno na high i onda odjednom predje u matrix mode.

 

Probaj ovo.. slučajno naleteh:

 

For those who are having problem running the games/with slow motion. Please delete out the default short cut on the desktop and go to Game Folder in Driver "C" and make new short cut of "MKKE". After that click to run the game, if the still not running or in slow motion. Right click on the desktop and go to "Switchable Graphic" option. There u will find the game option, click to change the game set up to "High Performance", save & close then run the game again.

 

It worked fine for me by doing so, hope it can help for others as well.:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je novi Bioshock, meni bolji od prosla dva. Inace isto mnogo je interesantan novi Tomb Raider, ovaj reboot. Far Cry 3 si bese igrao.... ma da ne razmisljamo puno, skini novi Bioshock i eto ti zabave za neko vreme.

 

Ja sam igrao Deadpoola. Implementacija karaktera je dobro uradjena, isto tako i neka konverzacija i zajebancije sa ostalim karakterima u igri. Ali igra bas brzo dosadi, i krajnje postane glupo i dosadno ubijati horde random generisanih protivnika kao neki hack n` slash. Bukvalno u trenutcima ti ceo ekran popune neprijatelji, mada shvatam da ljudima koji vole tako nasumican ubijanja do besvesti igra ce biti super.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bitno,posto mi se ni prvi deo nije svideo.Drugi nisam ni probao.Ok,pristavljam na skidanje.

 

Nego,kakva je ova Dark Souls Prepare To Die?Videh na gamespotu da je neki action RPG u pitanju i da je dobila sjajnu ocenu.Pristavio sam ipak to da se skida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark Souls ti je neveoratno teska igra, fora u igri je da konstanto gines i bas se mucis da prelazis dalje mapu. I trebace ti dosta vremena da se naviknes na kontrole, posto nije nesto najbolji import sa PS3ke. Ali kada se naviknes na ove dve stavke, igra je fenomenalna. Atmosfera, glavni bossovi, cela dinamika borbe, istrazivanje, sve je mnogo dobro i interesantno, i sto vise istrazujes svet to ce biti sve bolji i bolji i puniji stvarima i sve vise zarazniji.

 

Mnogi ljudi odustanu posle sat, dva igranja.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

krajnje postane glupo i dosadno ubijati horde random generisanih protivnika kao neki hack n` slash. Bukvalno u trenutcima ti ceo ekran popune neprijatelji, mada shvatam da ljudima koji vole tako nasumican ubijanja do besvesti igra ce biti super.

 

ово је есенција таквих игара, барем мени. што би значило да ће ми се поприлично свидети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...