Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

јеботе сморио сам се пре пар месеци кад сам провалио игрицу а схватио да нема за комп,јер су конзооле за чкапи и снобове

АЛИ ПРАВДА ЋЕ БИТИ ЗАДОВОЉЕНА !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad taj Red Dead Redemption nece izaci za PC, nemojte da se nadate, oni samo testiraju igru za PC. Sto bi znacilo, ako uspe konverzija uspesno, mozda neki RDR2 bi bio za PC. Mozda.

Rockstar ima puno problema sa konverzijama svojih igara. GTA IV je izasao za PS3, godinu dana ranije pre nego sto se pojavio na PCu. Mozda takva slicna situacija bude i sa PC verzijom GTAV. Igrao sam GTA IV i na PS3 i na PCu, i mnogo je fluidnija igra bila na PS3, PC je samo imao neke jace teksture, ali nije nesto sto bi tolko dalo PCu prednost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da bi PC trebao da bude osnovna konzola i polazna tacka za razvijanje svih igrica, zato sto je najpristupaciniji, i pre ce neki covek da ima komp nego PS3 ili jos manje xbox....

A sto se tide RDR bole me kurac dal je prvi ili drugi deo, ja u zadnje vreme tesko nalazim igrice koje me zainteresuju, ali ovo kad sam video, razocarao sam se sto nema za komp, tako da, nek izbace pet delova igrice ali barem jedan deo za komp jer mi je odlicna igrica posto ja volim open world igre, a platforma mi izgleda ekstra, valjda nece biti problem da se prilagodi sve to na misa i tastaturu...

 

jao, kako dobro izgleda <3

http://www.gamespot....ead-redemption/

Neverovatno realno izgleda, ja sam tu igricu video gledajuci trejlere neke za GUN, posto sam GUN igrao vise puta, i svidela mi se jako, tako da ja na ovo gledam kao poboljsanu verziju gana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E inace, ljudi, izasao Brigmore Witches, pa je vreme da se Dishonored opika i sa Daudom (ne onim drvetom iz zvezde, na srecu). Ja cekao da izadju oba dlc-a, sa ovim i knife of dunwall-om je maltene kampanja duga kao originalna igra sto je prilicno kul. Deluje za sad do jaja, stigoh doduse jedva do pola prve misije, ali vec je kul..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da bi PC trebao da bude osnovna konzola i polazna tacka za razvijanje svih igrica, zato sto je najpristupaciniji, i pre ce neki covek da ima komp nego PS3 ili jos manje xbox....

 

Pogledaj malo cene konzola i gejmersih racunara pa ces videti da nisi u pravu. A i Xbox je jeftiniji od PS3 :bigblue:

 

jao, kako dobro izgleda <3

http://www.gamespot....ead-redemption/

 

NIje valjda da tek sad cujes za RDR? Pozajmi od nekog konzolu na nedelju dana pa igraj, cenim da bi se odusevila

Edited by M-16
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tell Tale Games imaju vec dovoljno iskustva sa avanturama. Ko nije imao priliku da odigra Walking Dead prvu sezonu neka to ucini, cak iako nije ljubitelj serije. Jedan od najdivnijih interaktivnih "filmova/serija". A Fables strip je samo slagvort, tj. Wolf Among Us. Mada najvise bih se radovao novom serijalu Sam & Max-a, ipak su oni najzasluzniji za njihov uspeh i ne bi trebalo da ih zapostave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...