Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Au, jbt bog da te jebo. To je izgleda novi trend, bole ih kurac, racunaju ljudi imaju BluRay pa opici do 50 giga, nema veze da li je zaista potrebno. Kapiram da ce, ako ikada izadje za pc GTA V imati fazon 80 giga.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle obavezno,ali obavezno,overite Bound By Flame! Igra je super!Ono sto sam pricao da je u pocetku,kasnije postaje mnogo bolje.Odluke,prica,scenario,razvoj lika...sve se razvija odlicno,i postaje jedan dobar i izuzetno zabavan rpg.Naravno,ima mana,i dalje je u nekim momentima gluma losija strana,neke misije su mogle biti interesantnije,ono sto sam vec rekao za kustomizaciju...ali generalno igra je super,ima neuporedivo vise dobrih stvari nego losih.Minimum 7/10 zasluzuje.Kombat sistem je fenomenalan,peglanje je do jaja odradjeno...tacno ti milina svaki puta kada udjes sa companionima u neku krljacinu.

 

I da,mene glas glavnog lika Vulcana neverovatno podseca na onog lika sto je dao glas Shepardu u ME.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjoh danas...pa moglo je to i malo duze.Ima definitivno rupa u scenariju i u prici,moglo je to ozbiljnije da se uradi.Sam kraj mi se dopada,pogotovo poslednja scena.Sve u svemu,vredi obrnuti igru,rec je o poprilicno dobrom rpg-u sa sjajnim kombat sistemom koji pruza vrhunsku zabavu.

Inace,bosovi su jebacki teski.Ja sam igrao na normal,ono je ludilo.Ajde jos ovi pocetni i kako tako,ali poslednji...jebote zivot,teoretske sanse nema preci.Zaginuo sam jedno 20-ak puta,dok mi vise nije dokurcilo da se zajebavam,skinuo trainer ukljucio godmode i ajd u kurac. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...