Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Bah, bezi hipsteru. Strasno mi ide na kurac trend igara koje namerno izgledaju kao da su ih pravili da moze da ih pogura ZX Spectrum i imaju gejmplej na nivou zabave gledanja farbe koja se susi, ali kao jea, do jaja je prica. Moze malo i da se potrudi oko igrivosti i grafike, nije na odmet u 2016 (2015).

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

lunar jeste hipsterčina

ali undertale je igra i po, očigledno je nisi ni pipnuo kada sereš po njenoj igrivosti.

 

upravo indi igre pre svega rade na igrivosti i estetici, svemu onome što fali nabudženim AAA igrama.

 

Priznajem, mozda gresim, ali opekoh se sa mnogim indi igrama na bas isti nacin. Ima i sjajnih, evo npr Underrail gorepomenuti, ali ovo sam malo probao i nije mi se svidelo, jbg.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dajte predlog za neki rpg, fps, nesto novije. Slabo pratim nova izdanja u poslednje vreme.

Skinuo sam neki dan Dragon Age Inquisition...koje razocarenje, kakav haotican kombat, uzas. A gluma likova, pogotovo glavnog lika...pa to kao da se neko sprda jebote, a ne kao da je Bioware pravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Fenomenalne igre, mada ne verujem da nije igrao, kao ni STALKER serijal. Ali ako kojim slucajem nisi Lemi, obavezno moras da ispravis. Inace, od novijih rpg-ova, mrka kapa, realno, jedino ako nisi igrao Shadowrun: Hong Kong ili Dragonfall, fenomenalne igre.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve cekam da izadje Director's Cut Lost Alphe (rimejk originalne, daleko grandioznije verzije STALKERA sa mnogo duzom pricom i daleko vise lokacija, vozilima itd.) ili makar ovaj Old Good Stalker Evolution (OGSE) - ruski mod, koji konacno prevode na engleski, a uvodi brdo novina, prevashodno na planu price i novih lokacija. STALKER mod scena je ziva maltene koliko Elder Scrolls igre, ima odlicnih stvari da se iskopa.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si igrao metro 2033 i metro last light? Redux izdanja naravno

 

Jesam.

 

Shadowrun: Hong Kong ili Dragonfall, fenomenalne igre.

 

Izometrijske, neka hvala.

 

Nista jebiga, ako nema nista novo cekace se da nesto izadje. Jebes ga, od svega sto sam u poslednje vreme picio odusevio sam se samo sa Witcher 3 i GTA V, sve ostalo ili prosek ili smece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...