Jump to content

Recommended Posts

Ma, vec sam se i smorila da to skidam,ali ajd' ako nadjes jos nesto posalji, pa kako budem raspolozena. Ja sam Skyforger skidala preko onog ruskog sajta, a ne preko rapida. Mozda rapid i radi, ali sad me mrzi da proveravam. :meshuggah:

Da, da znam za taj blog, skinula sam fine stvarcice odatle. Dobar mi je i onaj Pagan circle blog. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, i ovi zvuce odlicno! :pivopije: Sad malo slusam ovaj Percival album, jako mi se svidja kako su uklopili rock uticaje u muziku - u osnovi je to folk, ali mi je skroz istripovano kako devojka peva tim nekim grubljim, rokerskim glasom a ima odredjenih uticaja i u muzici. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam odgledala juce taj spot. Htedoh da ga posaljem,zanimljivo skroz. :da: Sad slusam Percival, i stvarno sto kazes ova devojka ima neki grublji glas, ali meni bas dobro zvuci. :da: Elem, vidim da su i oni otpevali pesmu Egil Saga koju strasno gotivim. Istu su odradili i Faun, i njihovo izvodjenje mi je malo bolje od Percivala.

Ej, Talvi jesi li primetio kako se uglavnom samo ti i ja kuckamo na ovoj temi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, cuh sada. Hehe, preslusala sam sve pesme osim te. :redface: Uh, dobra je, jos pogotovo na cetvrtom minutu. :da::)

Volim pesmu Zajdi Zajdi ali ova verzija mi i nije neka, tj.ovo kako je otpevano, malcice je smorio covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam sad skinula ovaj album i zvuci jako prijatno. :da: Nazalost, nista ne znam o grupi ali muzika je bas opustajuca...hm...sad nesto gledam i mislim da ovde ima vise grupa. Da, da ovo je neka kompilacija. :mrgreen::bigblue:

Dobro zvuci. :bigblue:

 

<h3 class="post-title entry-title">

</h3> 341d9a75ab3a85df45acf18c877d9fe0_full.jpgFOLK - LETÔNIA

 

tkusnis

1. Zala zied zālīte

2. Atiti leldīna

 

Pavasaris

3. Pirmais pērkons

4. Balādīte

 

Vasara

5. Meitas gula ābolāje

6. Ganiņš biju

7. Es gulu gulu

8. Iesēju liniņus

9. Baltaitiņa

 

Rudens

10. Saucējs sauc aiz upītes

11. Aiz kalniņa

12. Sauleite lēce

13. Tas vējiņš pūta

Nāk rudentiņis

 

Ziema

14. Kakeišami tāvs nūmyra

15. Vecgada vakars

 

DOWNLOAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, isprobacu ove Letonce, pretpostavljam da lice malo na Skyforger. ;)

 

Nego, ja sam tek sad dosao do sokantnog zakljucka da na ovom forumu uopste nema teme o jednom od najkultnijih i najboljih folk projekata u okviru metal muzike. U pitanju je Corona Borealis, projekat Kristian Nordeide-a iz Aeternus, snimljen je samo jedan album 2000. godine i to je jedan od najlepsih folk albuma koje sam ikada cuo. Dakle:

 

http://www.megaupload.com/?d=FQEFGIF8

 

 

14938_photo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...