Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Nije prelom pokazao je ultrazvuk, pitanje je samo hoce li moci protiv Danaca, protiv Slovaka je skoro pa siguran.

 

Mene je poceo da nervira sa onom njegovom kilazom, ovi normlani rukometasi cim padnu posle i ustanu, a on kad se prospe na zemlju vise se ne dize,vec odma na klupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji pokazatelj nase snage bice upravo veceras protiv Danaca, oni su bas jaki i igraju moderan rukomet, preko brzog centra i krila.

Srecno :pivopije:

 

 

Ako mi pobedimo Dansku, smatraću nas kandidatima za medalju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes realnost i objektivnost...jebacemo im mater!kada/ako popusimo,lako cemo kukati i traziti krivca...

 

 

Zašto da tražimo krivca ako izgubimo od objektivno bolje reprezentacije od nas? Ako pobedimo, radovaćemo se, ako izgubimo, to se očekivalo i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodili smo protiv njih proslo evropsko prvenstvo, cak sa 7 razlike, i onda smo retardirano izgubili golom u poslednjoj sekundi, jer retard selektor ne zna reci igracima da u poslednji par sekundi treba napraviti 2 faula i da onda vreme istekne, nego uvek dobijemo gol sekund ili dva pre kraja.

Ponavljam, kljucno je da dobijemo slovacku, pa posle cemo videti...a veceras da igramo pa sta bude...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto da tražimo krivca ako izgubimo od objektivno bolje reprezentacije od nas? Ako pobedimo, radovaćemo se, ako izgubimo, to se očekivalo i to je to.

zasto da ne trazimo?kriv je onaj koji je igrao lose ma koja da je reprezentacija na drugoj strani...jebe mi se sto je neko objektivno na papiru bolji...kada se izadje na teren,onda se vidi ko valja,a ko ne valja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto da ne trazimo?kriv je onaj koji je igrao lose ma koja da je reprezentacija na drugoj strani...jebe mi se sto je neko objektivno na papiru bolji...kada se izadje na teren,onda se vidi ko valja,a ko ne valja...

 

 

Nije kriv niko ako te bolja reprezentacija dobije 5 razlike, a ti si dao maksimum. To je tačno, na terenu će biti druga priča, nadam se da ćemo pobediti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle utakmice je lakse drobiti,pa cemo videti zasto su nas dobili 5 razlike...ako nas dobiju...mozda nas dobiju 50 razlike...nisu bolji,idemo na pobedu...to je stav...a ne bolji su,pa sta izvucemo,izvukli smo...idemo napred...ako neko nesto sjebe,prst u njega...ako je normalan sledeci put ce biti bolji ako nije onda ce kukati kako ga napadaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle utakmice je lakse drobiti,pa cemo videti zasto su nas dobili 5 razlike...ako nas dobiju...mozda nas dobiju 50 razlike...nisu bolji,idemo na pobedu...to je stav...a ne bolji su,pa sta izvucemo,izvukli smo...idemo napred...ako neko nesto sjebe,prst u njega...ako je normalan sledeci put ce biti bolji ako nije onda ce kukati kako ga napadaju...

 

 

Kao Drakula, ponabijamo na kolac sve igrače koji su igrali loše, sledeći put će biti bolji.

 

 

 

Elem, što se tiče prvog poluvremena - mi igramo sasvim dobro, nosi nas publika ali smo mnogo spori. Nemamo previše grešaka, Stanić brani fenomenalno (pogodi ga i lopta kad treba). Oni igraju duboku odbranu, bekovi ne mogu da šutiraju sa 9m i napad im je mnogo brži od našeg. Ako nam prorade krila, imamo šansu da dobijemo utakmicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сваки пут кад сам гледао нас против Данске лагано су нас напунили... Победа би била чудо.

 

Упалило је, сваки пут кад пишем песимистичке постове ми победимо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...