Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

U, pupak, kad bi to sve islo tako lako, sve bi solo odmah uradili :)

Nemoj porediti cijene Carcass-a, At The Gates-a i Evergrey-a, nisu ni blizu, niti bi ovi pristali da se smaraju solo koncertom. Festival je pukao, zvijezde se ne smaraju skrpljenim varijantama. Ovo je bila cista zelja benda Evergrey da sviraju u Srbiji, i nadam se da ce fanovi benda to znati da postuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U, pupak, kad bi to sve islo tako lako, sve bi solo odmah uradili :)

Nemoj porediti cijene Carcass-a, At The Gates-a i Evergrey-a, nisu ni blizu, niti bi ovi pristali da se smaraju solo koncertom. Festival je pukao, zvijezde se ne smaraju skrpljenim varijantama. Ovo je bila cista zelja benda Evergrey da sviraju u Srbiji, i nadam se da ce fanovi benda to znati da postuju.

:sad: Ao,dooro onda...sve u svemu Zacin C,sta li pa ja prdim kad neam pojma!

 

 

Vimo se na Judac/CC ,ja ovo propustam posto 5-og iem na Space eater! :rockdevil:

 

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@crusader84 & sandman

 

definitivno i ja potpisujem.

 

:pivopije:

 

Evergrey u Srbiji ima malu ali vernu bazu fanova. :D

Ne seri da dolaze 5-og Jula! a ja nisam tu... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. :( :( :(

Mogli ste da sacekate i da javite 1.Jula da dolaze 5-og.... :rolleyes:

Pa jbg i oni su bili u frci nisu mogli ranije da objave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, jedva smo se dogovorili... Iako je i njima i nama strasno stalo da se koncert odrzi, trebalo je vidjeti da li je mala sala u stanju da im pruzi bar minimalne uslove za koncert. Cisto sumnjam da cete igdje gledati Evergrey iz ove blizine.

 

I, da ne zaboravim, ove karte mozete kupiti samo preko nas, i na blagajni SKC-a. Takodje, svi koji budete vracali Castle karte u Biletu ili Eventimu, zavisi gdje ste kupili, vracace vam pun iznos novca za kartu, a onda mozete odmah kod njih kupiti Judas karte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

 

HVALA VAM HVALA BESKRAJNO!!!!!!!!!!!!!

 

Jebote zaplakao sam od srece!!!!!

 

 

 

EVERGREY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:wub: такође................јао.. значи тресем се од среће... трееееесееем...

јеботе, није ми добро...............

ах... долазим....ма већ сам тамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, jedva smo se dogovorili... Iako je i njima i nama strasno stalo da se koncert odrzi, trebalo je vidjeti da li je mala sala u stanju da im pruzi bar minimalne uslove za koncert. Cisto sumnjam da cete igdje gledati Evergrey iz ove blizine.

 

I, da ne zaboravim, ove karte mozete kupiti samo preko nas, i na blagajni SKC-a. Takodje, svi koji budete vracali Castle karte u Biletu ili Eventimu, zavisi gdje ste kupili, vracace vam pun iznos novca za kartu, a onda mozete odmah kod njih kupiti Judas karte.

Hehe pa to je do jaja.

 

Samo se nadam da ce ozvuchenje biti na nivou Evergreya,ne bih da mi mala sala upropasti dozhivljaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bila cista zelja benda Evergrey da sviraju u Srbiji, i nadam se da ce fanovi benda to znati da postuju.

 

verujem i stvarno bi trebalo da im priredimo nezaboravan docek. Znaci iz sveg glasa, kao na Kamelotu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami bilo bi lepo kada bi prodaja krenula,pa da prebace u veliku salu.

Mada za to nema shanse jer u Srbiji ovakav koncert mozhe da okupi maksimalno 500 ljudi.

Jbg voleo bih da greshim shto se procene broja ljudi tiche...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, znate li vi sta pricate :) velika sala je 4 puta skuplja od male, a basta 5-6. + ozvucenje, koje je oko 1000 evra za veliku, ili bar 1500 za bastu, a i to je malo. Prosli Evergrey je prodao tacno 230 karata, tako da bi me najiskrenije zacudilo da sad bude preko 250 ljudi zainteresovano, s obzirom da Evergrey jeste, kao i Kamelot, mnogo popularniji poslije prvog koncerta. Bice to sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...