Jump to content

Alter Bridge


Zoll

Recommended Posts

e sad zbog toga sto si ti rekao, i sto si pokazao primere, ja cu da ti nekako dostavim markove demonstracije, kad svira te iste solaze ne cleanu, i sta ja sve znam, imam jedno dobrih 5 sati njegovih snimak, jer sam ogroman fan, tako da lupas gluposti nenormalno. Javi se na private, ako hoces nekako da se dogovorimo da ti dostavim sve to

 

Mislim, nemoj pogresno da me shvatis, ne kazem nista lose, i daleko od toga da je myles los gitarista.... Odlican je, ali apsurdno je reci da je bolji od mark-a. Veliki sam fan i alter bridge-a i creed-a, ako ne jedan od najvecih u ovoj zemlji, imam mnogo neobljavljenih snimaka, preko 50 koncerata, i stvarno obozavam ovog gitaristu, tako da znam sta pricam, jer sam dosta gledao i jednog i drugog, i dosta znam o njima......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nije da ja bacam hate,nego iznosim svoje misljenje...upoznat sam ja i sa Creedom i sa AB.Dobre on pesme pravi,a i dobar je kompozitor,ali takve solaze su isfurane pre vise od 20 godina...cak su se i bolje svirale tada.

Inace,respect za njegovu opremu,sa onim silnim Mesama i Twinovima. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja to rekao nijednom...a nisam ni rekao da je los gitarista,nego da ima prenadrkan zvuk(cuje i na tom tvom snimku,jos samo fali da nagazi wah) i da pored toga ume da izbrlja,a sola kao sola nisu nista novo,sto ne znaci da su losa.

Myles sigurno ima bolji ton iz prsta i bolji gruv,sto bi se reklo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jel moze neko da izbaci neki rapid link za spotove?

 

Nemaju bas mnogo spotova, ali evo svega.

 

Rise Today http://rapidshare.com/files/114163183/ABRT.rar

 

Jedan od najjacih nastupa uzivo koje sam video,

Find the real live at Leno http://rapidshare.com/files/83974109/abonleno.rar.html

 

E sad. Imas sa prvog albuma jos 2 spota, open your eyes, i broken wings (ne racunajuci i ties that biend sa blacbird-a koji je napravljen od live snimaka), ali ne mogu nikako da nadjem link koji radi, svi su obrisani. Kada budem nasao, okacicu. A ako hoces, nije mi problem, imam i gomilu njihovih koncerata pored toga, pa cu ti srezem i dam ako hoces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju bas mnogo spotova, ali evo svega.

 

Rise Today http://rapidshare.com/files/114163183/ABRT.rar

 

Jedan od najjacih nastupa uzivo koje sam video,

Find the real live at Leno http://rapidshare.com/files/83974109/abonleno.rar.html

 

E sad. Imas sa prvog albuma jos 2 spota, open your eyes, i broken wings (ne racunajuci i ties that biend sa blacbird-a koji je napravljen od live snimaka), ali ne mogu nikako da nadjem link koji radi, svi su obrisani. Kada budem nasao, okacicu. A ako hoces, nije mi problem, imam i gomilu njihovih koncerata pored toga, pa cu ti srezem i dam ako hoces...

 

bas sam se navukao na njih, poprilicno, ali ne bih da te cimam bezveze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, novi album ti je Blackbird, izasao pre 2, 3 meseca, ne secam se vise ni kad. Do sledeceg ima da sacekamo bar 2 godine. A za ostale, naravno da ima fanova, i to ogromnih :D. Jeste da slusam pretezno metal, ali po meni je ubedljivo najbolji gitarista, i muzicar koji je ostavio najvise uticaja na mene, i moj stil sviranja, upravo covek iz ovog benda, Mark Tremonti. I da, opusteno, nije mi nikakvo cimanje, reci ako hoces, ja ti to srezem, i javim ti kad budem imao vremena, nadjemo se, i ti to pokupis. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Heh, blago tebi... ja bi jako voleo da ih čujem uživo, mada, moram priznati da na par klipova sa njihovih certova koje sam video na youtube-u mi nisu baš tako sjajno zvučali... sad, moguće da su se popravili u međuvremenu :D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...