Jump to content

Laptop


Axeanosilas

Recommended Posts

Posto sam u vezi laptopova manje vise sve skontala osim procesora imam pitanjce - sta je od sledeca 3 naj (iako nista nije super): AMD Turion™ II Dual-Core P520 Brzina: 2.3 GHz, FSB: 3600MHz, Kes memorija:2MB L2 | Intel® Core™ i3 Processor 350M Brzina: 2.26 GHz, FSB: 1066MHz, Kes memorija:Intel® Smart Cache 3MB | Intel® Core™2 Duo Processor T6600 Brzina: 2.2 GHz, FSB: 800MHz, Kes memorija:2MB L2

?

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovlasceni HP servisi kod nas su blagi uzas, treba streljati onoga ko ih je serifikovao - takav neprofesionalizam i mujaza a tako ozbiljna firma, kod HP-a mi se jos i ne svidja sto daju samo godinu dana garancije na svoje lapove - u prevodu, ima da te oderemo za delove ako nesto crkne posle godinu dana :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mi se vise isplati HP ili Toshiba oko 600 eura?

 

Bolje u principu Toshibu jer daje onu svoju "no matter what" garanciju i to valjda 3 godine

Kao sto rece voodoo daj da vidimo specifikacije, ali ako neces da se igras bice ti ok i slabija konfiguracija tj sa losijom grafikom :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno: ThinkPad Edge 13.

 

ThinkPad-Edge-13-Open.jpg

 

 

Plusevi:

Radi ko sat, odlična tastatura, sjajan ekran, trista čuda dodatih na Synaptics touchpadu, izvanredne mogućnosti uštede autonomije baterije (i do 6h!), lagan za svoju klasu, redizajnirana šasija (mada je meni oldskul bila isto odlična, pogotovo ona sa saćastim magnezijumskim ojačanjem... neuništivo); dno sa imitacijom postolja štiti od pregrevanja;

 

Minusevi:

Mikrofon postavljen uz tastaturu; jedan plug za zvučnike i mikrofon; ako vam treba CD morate vući eksternu jedinicu.

 

Ovlasceni HP servisi kod nas su blagi uzas, treba streljati onoga ko ih je serifikovao - takav neprofesionalizam i mujaza a tako ozbiljna firma, kod HP-a mi se jos i ne svidja sto daju samo godinu dana garancije na svoje lapove - u prevodu, ima da te oderemo za delove ako nesto crkne posle godinu dana :zeleni:

 

 

 

Ja se izvinjavam na duplom postu.

 

Ali moram da potvrdim ovo. HP osim što ima takva nedopustiva talasanja u kvalitetu proizvoda u poslednje vreme, ima i žasu servis u Srbiji.

Kombinacija za ubiti se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zna li neko nešto više o ovom modelu:

MSI GX623-618XEU black-red

Kako radi, da li valja, neki veći problemi sa njim? E da i ono što me zbunjuje kod njega je:

 

  • Grafika: ATI Mobility Radeon HD4670, 512MB DDR3 VRAM
  • memorija: 4GB DDR2 800MHz

ta DDR2 ne predstavlja neki problem u kompatibilnosti?

 

p.s: Još nešto...vidim ima Firewire, koliko to često riknjava kod lap topova?

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...