Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Zenama je teze. Kuvaju nam se sise

 

Jaoj, ovih dana mi je brushalter najneomiljeniji odevni predmet, ali ne mogu na posao da idem kao na plazu! A obuca...jaoj ponovo su mi noge u ranama jer sam nosila neke sandale/espadrile na The Police, tako da sam prinudjena da nosim svoje "ciao bimbi" cipelice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

preko dana spavanje, minimum do 16 casova, posle malo na komp i oko 20 h izlazak u grad. inace ovde dole kod mene je mnogo mocno da se izadje uvece leti jer temperatura pada na nekih 25-30 stepeni tako da moram da nosim neki duks kad ostajem do rano ujutro na ulici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj, ovih dana mi je brushalter najneomiljeniji odevni predmet, ali ne mogu na posao da idem kao na plazu!

Znači li to da se sunčaš u toplesu? :D

 

A obuca...jaoj

Ja od malena imam problem sa obućom. Mene najobičnije japanke odvratno nažuljaju. Kupila sam ultra-mega slatke Dr. Martens sandale, ali sama pomisao na bol i na natekle tetive (da, i to se dešava :() me spriječava da ih obujem. Trebalo bi prvo malo nositi sa tankim čarapicama, ali gdje sada to... :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није се ни Јуни још завршио а већ ми је превише врућине.

Ово је за мене Пакао.

Ово ми је и психички и ментални и физички и свакакви терор.

Edited by Necroshine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od malena imam problem sa obućom. Mene najobičnije japanke odvratno nažuljaju. Kupila sam ultra-mega slatke Dr. Martens sandale, ali sama pomisao na bol i na natekle tetive (da, i to se dešava :() me spriječava da ih obujem. Trebalo bi prvo malo nositi sa tankim čarapicama, ali gdje sada to... :mrtav:

 

a propos cipela, ja uz svo sranje imam i kodeks oblačenja na poslu, koji kaže:

- suknja da pokriva kolena 10 cm u sedećem položaju

- sako/jakna obavezni u prisustvu klijenta/uprave

- ČARAPE!!!!

- cipele koje ne otkrivaju prste.

 

u mom tijelu je 80 stepeni kad je napolju 40.

na stranu što me ljudi gledaju kao da nisam kako treba kad me vide u sakou.

jebo leto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nazzgul

 

Znaš šta... tamo je manja vlažnost vazduha, pustinjski predeo, tako da je verovatno izdržljivije. Šta misliš kako oni izdržavaju sa onim feredžama i krpama na sebi :)

 

Da to sam vec cuo. Kao posto je vlaznost vazduha = 0. Uopste se ne znojis i tako to.. Videcemo bas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm bila sam na bazenu danas, i odlicno je. Malo mi je zao sto su poceli da otvaraju u 10 umesto u 9 kao pre, tako da nisam bas sama ujutru, ali nije guzva do 1-2. Bas dobar recepat :)

 

Inace, Uvac me je odusevio, za vikend sam bila. Pocrnela sam tako da imam majcu :) za po sata. A nista ne osecas, samo pici sunce! I jezero, divno divno....

 

Prelepo je tamo, treba ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...