Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Код мене 6-7 хиљада оде на плин. Рачун би био и већи да грејем целу кућу гасом. Овако, дневна соба, трпезарија, ћалетова радионица и буразерова соба се греју плином, моја соба, купатило и дневна соба у поткровљу се греју ТА пећима.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro i bolje sto se ne druzis sa narkomanima :D:) :) :)

Vaistinu :D

 

Joj, ja sad trebam sa kevom i sestrom do strica u Resnik iz Sremcice, 1 i po voznje sa 4 prevoza(511/88/37/47), smrznucu se k'o 4 picke :udri:

 

edit: E da - drva rulz, fuck d plin

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

au bre sisus sad ću opet morati da menjam signature zbog tvojih najnovijih umotvorina.

I muda mi budu manja od makovog zrna. :)

 

samo kada bi otoplilo, ovih dana radim na budži, realno, jaja su mi se od hladnoće povukla do krajnika...

Hoce to kad imas jaja.

 

zovi da pripomognem

i onako nemam nista da radim i taman da blejimo zajedno

Mita bezmudi. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek u ovo Badnje veče,

bude gasa da poteče.

Neka naša zemlja cela

ima topla grejna tela,

a mazuta kada nestane

i presuše vodene brane,

kad zalede grejna tela

i u san usni zemlja cela,

tad viknimo svi u glas,

Rusi, dajte nama gas!

Hristos se rodi, Srećan Božić svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мене 6-7 хиљада оде на плин. Рачун би био и већи да грејем целу кућу гасом. Овако, дневна соба, трпезарија, ћалетова радионица и буразерова соба се греју плином, моја соба, купатило и дневна соба у поткровљу се греју ТА пећима.

 

I ukupan racun za struju izadje...? Pitam cisto orijentacije radi, posto kod mene racun izadje 5000din max.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da je plin skup, jeste, ali je opet mnogo jeftiniji od struje,... ako ga ukinu, ima na naftu da predjemo, jbt samo ovaj mesec plin izasao 24000, da smo struju trosili ispalo bi 35000... najjeftinije je centralno...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni zima i ne smeta preterano,volim zimi duge setnje.i da setam pse

 

 

ih što volim da šetam po 'ladnoći

 

ovo naše kučište razmaženo, najpre neće da obuče kaputić, pa onda kad obuče izađe napolje pišne malo i već bi da se vraća. valjda mu je hladno pošto je niskopodni, mada mu je kaputić postavljen, pojma nemam. danas se mazio i igrao lopte čitav dan sa kevom i sestrom kao mačka je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...