Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

То за керове су покупили фору од Парис Хилтон ... ускоро ће кренути и са дијамантским огрлицама.

Могу псићи и без пуловера.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam imao pojma da se kerovi oblače, to tek viđam u zadnje vreme i užasno me nervira...nemam pojma zašto :)

 

Odelce je ok za sve kucne kerove jer oni nemaju razvijenu zimsku dlako kao kerovi koji su napolju ceo dan. Velika je razlika kad pomazim kerushu cuvarkcu koju drze moji Nana i Deda i matorog kucnog kera kog imaju moji matorci (labrador, 13 god).

Izgleda isto ovako samo je crn :)

 

dog-coat.jpg

 

 

Dok je odelce preporucljivo preko zime narocito kratkodlakim psima, cak i ako nisu kucni, ima dijabola koje to ne sprecava da od kera naprave cirkus.

 

dog-clothes-dog-dress-dog-harness-dog-coats-ruby-dog-coat-snood.jpg

 

english-bull-camouflage.jpg

 

A sto se tice malih rasa, oni su dosta podlozniji bolestima od vecih pasa, plus kad ga izvedesh napolje a napolju pada kisha il je bljuzga vratice se ceo prljav i stomak ce mu stalno biti mokar dok je napolju pa postoji veca sansa da se prehladi. Zato je odelce korisno.

 

Micro_fibre_coat.jpg

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја имам блесавог Шакија, одма' вата за централну ерогену зону - чим види људско биће.

Могу да замислим какав је према кучкама. :)

 

ЕДИТ: Шаки је вазда напољу, факер матори.

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidiš

verovatno imaš kuću pa možeš kera da držiš napolju

 

 

ovaj mali em je kratkodlak, em niskopodni, em ceo život živi u stanu sa centralnim grejanjem

kad je bio mali nije bio na sisi jer ne nađen tj bio je odvojen od majke u prvih 7 dana (pretpostavljamo) života tako da mu ni imuni sistem nije bogznašta :( ali je preživeo i dobro je samo treba da ga pazimo jer ti niskopodni psi kaže čika doca, lako navuku raznorazne upale i prehlade

 

 

pa zamisli samo kad bismo mi gmizali po zemllji na 12cm od betončine po ovoj ladnoći.. brr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nabavi mu neke štule :)

 

Il cipelice sa visokim đonom or sometin' like that...

 

 

@Smorock

 

Pa ne znam kako su pre džukci uspevali bez tih navlaka, to sam tek od skora primetio.

Moje mišljenje je da treba da se čeliče! Ako ih tako razmaziš posle ćeš krenuti i zube da im pereš il nešto slično... :)

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahhaha nemma ja nista protiv da se kerovi cheliche ali ako to podrazumeva jednom mesecno 120 evra na veterinara zbog upale grla ili slicno onda ta idej aotpada. Ili recimo ti si po ceo dan na +22 stepena u gajbi i onda u tome u cemu si izadjesh i budes napolju... Hmmm ne znam bas koliko bi ti se dopalo da ti bude ladno dok seresh recimo :)

 

A to sto toga nije bilo do skoro je zato sto sad odjednom imash nekoliko velikih pet centara gde imas veliki izbor svega i svacega za njih. Secam se oko 2001 kad sam imal aprvi put macke kako je bilo frk anaci gde ima da se kupi transporter i bio ej nesto preterano skup, da ne pricam za pokrivene wc-e i slicno, ili posebna hran aza kerove... Sad ima trznih centara p atog aima i ljudi kupuju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma devojčicu treba da mu nađemo za štule ćemo lako :D

ima 3 godine mnogo je pametan

i najlepše plišane uši

 

jaooo ala provodadžišem crnom.

 

 

 

on topic:

protiv ladnoće u stanovima, nabavite gumenu traku za ulazna vrata tesa

lepi se na donju ivicu vrata i mnogo znači da se stavi na ulazna

postoji u beloj i boji drveta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi da živiš u zamku il' tako nešto :ph34r:

 

 

:) Xexe, ne zivim u zamku, zivim u velikoj kuci, ali ni nju ne grejemo celu, bilo bi preskupo... grejemo 150 kvadrata, ostalih 150 se 'ladi... bila je prica da ce da ugradjuju centralno, ali nema vajde od toga, iako smo u Bg - u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahhaha nemma ja nista protiv da se kerovi cheliche ali ako to podrazumeva jednom mesecno 120 evra na veterinara zbog upale grla ili slicno onda ta idej aotpada. Ili recimo ti si po ceo dan na +22 stepena u gajbi i onda u tome u cemu si izadjesh i budes napolju... Hmmm ne znam bas koliko bi ti se dopalo da ti bude ladno dok seresh recimo :)

Nikada u stvari nisam ni voleo te kućne "ukrasne" džukele. Ne mogu da zamislim da vodim psa kod lekara zbog upale grla kad ni ja ne idem kad imam istu...

 

Jel idete i zajedno na šišanje i kod pedikira/manikira? :)

 

I ne dopada mi se da mi je ladno dok serem, rekao sam to već :mrgreen:

 

 

:) Xexe, ne zivim u zamku, zivim u velikoj kuci, ali ni nju ne grejemo celu, bilo bi preskupo... grejemo 150 kvadrata, ostalih 150 se 'ladi... bila je prica da ce da ugradjuju centralno, ali nema vajde od toga, iako smo u Bg - u...

 

300m2 naajs, sad će odma neka curica da ti se javi na pp :D

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...