Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Ja imam fobije od grada da mi ne izlupa djuntu :( To ne bih mogao da prezalim :( Zato u gepeku nosim uvek dva cebeta, da mogu da ga pokrijem, a razni manijaci i perverzjaci me prozivaju zbog tih cebadi u gepeku :rolleyes:

Ne boj se, nece Nemcu biti nista. Japanci su vec problem.

 

nemoj tako, ja sam fini moma :redface:

Ide lola iz Indjije i uz pesmu vino pije, kroz veseli Srem.

 

jesi! :D :D

 

evo stalo sve, cak ni kisa vise ne pada... vec se skupili ljudi u dvoristu... al mene tako boli glava zbog ove promene pritiska... mrzim meteoropatiju! :angry:

I mene boli glaza, al zbog promene piva.

 

Da, secam se kise ove zime, kad je sve poledilo i ja padnem ispred kuce i tresnem na guzicu, ceo desni guz mi poplaveo, zamisli ti kad 105kg tresne o zemlju .... sav sam se bio rastimovao :(

E, kad se setim 2. Januara prosle godine. Pala kisa i sve se zaledilo. Jbt, izadjem iz kuce na ulicu i krenem polako da se klizim u nazad i ne mogu da se pokrenem. A ja imam obicaj da refleksno skacem kad se okliznem, ne bih li se docekao na zemlju. Da vidis kako mi se ljudi smeju kad me vide. Al boli me, u 95% slucajeva se docekam na noge.

 

Znaci provela sam se k'o niko, celo nevreme sam stajala sa stativom i aparatom na prozoru, shibao me pljusak :) i naravno Marfi me je je*ao samo tako - namestim se ka severozapadu ono shiba po jugoistoku i sl, premestim se ono obrnuto :)

 

Pazite ovog giganta:

 

mg8078res.jpg

 

U poredjenju sa prilicno velikom munjom:

 

mg8074res.jpg

 

Originalna slika je skroz sprzena, to je izvlaceno :)

Uuuuuuuuuu, da Nikola Tesla ovo vidi, doziveo bi erekciju.

 

Vernoika na zenskoj strani :);)

Time is always on my side.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote... ono sinoc... neverovatno...

ja bio u gradu, kad odjednom... ju! sve je nosilo. u centru inache bio neki sajam knjiga, a kad je pochela oluja, sve se isprevrtalo i natopilo. stolovi i stolice iz kafica su leteli po gradu. bilbord u centru samo shto se nije srushio.

ja sve gledam iz shteka kod gradske opshtine...

 

reche mi brat da je grom roknuo u drvo koje je na 15 metara moje zgrade i pocepao ga na pola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

прва слика је објаснила неке ствари
Da znas da jeste :D Za malo da pishnem u gace :) jer buljila sam bas u taj deo neba pre nego sto se stvorila munja (obicno gledas negde bzvz pa se cimnes kad bljesne) i bilo je... epski :D

 

Hvala svima na lepim recima :D

Evo kako je pejzaz u stvari izgledao:

 

mg8078res2.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Vrscu je sinoc poginuo momak u kolima,palo je drvo preko auta...Letos je 30-ak metara od tog mesta poginulo dete od 5 godina od istog uzroka.

 

 

upravo zato mi ide na nerve kad se ljudi odusevljavaju gromovima, kao "jao kako kul, ja obozavam gromove, jedva cekam da bude nevreme..."!!! ovakve stvari nisu za zajebavanje. i u surcinu gomila stete, poobaralo drvece, cak stete i na nekoliko kuca ali nema zrtava, hvala bogu.

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Vrscu je sinoc poginuo momak u kolima,palo je drvo preko auta...Letos je 30-ak metara od tog mesta poginulo dete od 5 godina od istog uzroka.

Mhm znala sam momka iz vidjenja, ziveo je pored radnje u kojoj radim pa je cesto navracao, skroz pozitivan lik, bas mi je krivo, ne znam dal sam se vise skenjala kada je to dete poginulo ili sada :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo zato mi ide na nerve kad se ljudi odusevljavaju gromovima, kao "jao kako kul, ja obozavam gromove, jedva cekam da bude nevreme..."!!! ovakve stvari nisu za zajebavanje. i u surcinu gomila stete, poobaralo drvece, cak stete i na nekoliko kuca ali nema zrtava, hvala bogu.

jel ti znas da vise ljudi umre od magarca nego u avionskim nesrecama? :D da ne poredimo sa udarima groma. znaci to ako te hoce-hoce, sanse su 1 u milijardu.

a i nije neka mudrost NE biti napolju kad je nevreme. jel im kola nisu radila pa su stajali parkirani pored drveta? mogli su da ne budu tu ali jesu i sta sad? tuzno je kad covek umre ali munje su i dalje lepe.

mora da i na erupcije vulkana gledas tragicno, iako ih nema ni blizu Srbije ;)

 

kako da se ne odusevljavamo ovakvim prizorima?

 

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Rinjani_1994.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Cloud_to...ning_strike.jpg

 

Kao vrhunac: volcanoUPI_800x531.jpg

 

volcanoUPI1_800x514.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...