Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Kinky!

 

Btw danas sam bukvalno strčao niz Balkansku jer nisam mogao da izdržim zimu.

resenje za tvoje probleme

pljoska_m.jpg

 

Ne mora velika,dovoljno da ima da cugnes po koju.Pomaze na psihickom planu,ortak svake zime tako,kad pritegne minus,njegova pljoskica u funkciji i nikad se ne zali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinky!

 

Btw danas sam bukvalno strčao niz Balkansku jer nisam mogao da izdržim zimu.

 

 

resenje za tvoje probleme

pljoska_m.jpg

 

Ne mora velika,dovoljno da ima da cugnes po koju.Pomaze na psihickom planu,ortak svake zime tako,kad pritegne minus,njegova pljoskica u funkciji i nikad se ne zali.

 

Hahaha, koja koincidencija, ja sam danad dobar deo dana proveo šetajući se po BG-u i to sam baš bio i u Balkanskoj, doduša nije mi bilo toliko hladno, ali se drugar koji je išao sa mnom ipak grejao pljoskicom. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo je pritom novogradnja. :haha: Jebeni PVC propasti moje.

 

s koje strane ne dihtuju? tamo gde se zaklapaju ili kod sarki? ako ovo prvo onda oblepis sranje trakom, ako ovo drugo (tako da ne moze trakom, mada mozda i onda moze) onda zoves nekog frajera da ti to popravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mojoj gajbi na NBGD vazda je bilo odlicno grejanje, u sorcu i majici po ceo dan, nije smetalo sto prozori ne dihtuju, al ovde u gajbi u NS moze i bolje. Jebe sto je minus pa ne moze klimom da se dogreje. Sreca pa je potkrovlje, preko dana se zaista ugreje od sunca.

Eh, sunce.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма знам шта је "филз лајк", илити субјективни осећај, јеботе! :haha:

 

Него би ми било кул да имам то и на геџету јер волим кад су те стварчице пребуџене. :bigblue:

 

Haha, i ja, instaliraj yahoo weather, ovako izgleda:

 

clip.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, ta RHMZS prognoza za ceo mesec ništa ne valja :mhihi: Za Novi Sad je prognoziran sneg za nekih 15 dana od 15.12. do 15.1. a padao je, hm, možda dvaput, i to jadno :mhihi: Ne obazirite se, vreme nije moguće predvideti toliko unapred, a tek temperaturu... :mhihi: Ne znam zašto uopšte jedna meteorološka institucija ima tako nešto na svom sajtu :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма знам да греше, и то пречесто, али ме стресло у тренутку кад сам видео. Мада, у принципу, ту каже да ће првих 10 дана, и још пар после тога, бити испод нуле, а све остало преко. Заправо је и реално да зими буде тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...