Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Cimer i ja otišli oko pola 8 do Skupštine, red je bio BUKVALNO od skupštine grada do Andrićevog venca, bar 'iljada ljudi čeka da se prijavi, mi čekali pola sata i mrdnuli se 20 metara, smrzli se kao pičke i zabatalili.

Koji kolaps u gradu bog te jebo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se malopre vratio, čekao od sedam do pola deset, zaledio se. Ostalo je tamo bar još hiljadu ljudi da se gura, a došla je i policija. Ljudi se guraju kao stoke jbt, tamo kod vrata nabili su se da ovi napred ne mogu ni da dišu, uglavnom biće veselo kad im kažu da nema više lopata :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam tako nesto i ocekivao...posao,pa se jos i placa,banja...bice sutra u novinama sta se desilo,verovatno jedan deo u crnoj hronici,a drugi u verovali ili ne...

 

ovde kod mene grtalice ne ciste put dok pada sneg...banja...na putevima ima vise snega neko na jahorini...kolima 5 kilometara putujes k'o da si kreno u leposavic iz nju delhija...

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha koje poredjenje

mene evo u autobusu, gibam se ka faksu, nije tol'ko strasno, brzo ide bus, i ima i grejanje

ali, posto je karma kucka, kad se budem vracala kuci, cekacu autobus 2 sata, ukrasce mi rukavice na faksu, iskopati bubrege kad konacno udjem u prevoz, smarace me kontrola i napasce me krdo sarplaninaca i obojenih.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se malopre vratio, čekao od sedam do pola deset, zaledio se. Ostalo je tamo bar još hiljadu ljudi da se gura, a došla je i policija. Ljudi se guraju kao stoke jbt, tamo kod vrata nabili su se da ovi napred ne mogu ni da dišu, uglavnom biće veselo kad im kažu da nema više lopata :haha:

 

Ne seri haha malo me mučila savest što sam brzo odustao ali ipak sam dobro uradio.

Pa kad su došli oni ljudi što su bili kod skupštine majku im jebem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radnica u Sex Shop-u čisti ispred radnje?

 

:haha: sve su radnice u sex shopovima upravo takve, mlade, zgodne, gole, tetovirane :haha:

 

Ahhh zimske čarolije čišćenje auta dvadesetak minuta ALIII uprkos svemu dunja je nabavljena, i to fina neka, sad samo primamo posete u brlog, dosta "šetnje" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...