Jump to content

Aca Lukas


VoivodBG

Recommended Posts

zavisi za sta,sinan realno bolje zavija i ima bolje pesme ali nije ni aca los.neznam ako bi morao da izaberem ko je bolji aca ili sinan,definitivno sinan

 

Da, definitvno bolje zavija, ali zavisi od situacije i drustva sta je bolje. Cesce mi Aca vise odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић

vratio sam se pedderi i to jaci nego ikad!

sacekali me zlikovci dushmani ispred parkeninga dok sam ulanzio u mog luxuznog jeepa ( lincoln navigator). malo me boli butina, neko bi reko od silnih pojeba tokom moje silne carriere. dobro ima i toga, ali Atza ce uzvratiti udarac sada kada je ponovo stao na noge. natragu sam pichketinama koje podmunklo pucaju iza svakog coska po ovom nasem belom gradu beogradu. a kada ih budem savatao propistace majcino mlekce i propovracati lebac sasuseni!

 

 

šmrk-poz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

m_1aa069e9af0f3e902e0c65a60d30a79c.jpg

 

Koliki je profesionalac folk pjevač Aca Lukas dokazuje činjenica da se unatoč ranjavanju u utorak, folker pojavio na snimanju "Zvezde Granda" kao jedan od članova žirija. Na oduševljenje prisutnih ali i muških kandidata popularnog show-a, Lukas je uz pratnju menadžera ušetao u studio na Košutnjaku. Uz njega, buduće estradne zvijezde komentirali su i Sinan Sakić, Džej Ramadanovski, Dragan Brajević Braja i Jelena Tomašević.

Pošto je tu večer došao pomoću štaka, Aca nije mogao otpjevati svoju pjesmu ali je obećao publici da će to uraditi sljedeći put čim bude bio član žirija.

Ipak, najveću pažnju publike svakako je izazvao Džej Ramadanovski koji je pošteno "isprozivao" kandidate ali sa dozom humora i savjeta.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

m_1aa069e9af0f3e902e0c65a60d30a79c.jpg

 

Koliki je profesionalac folk pjevač Aca Lukas dokazuje činjenica da se unatoč ranjavanju u utorak, folker pojavio na snimanju "Zvezde Granda" kao jedan od članova žirija. Na oduševljenje prisutnih ali i muških kandidata popularnog show-a, Lukas je uz pratnju menadžera ušetao u studio na Košutnjaku. Uz njega, buduće estradne zvijezde komentirali su i Sinan Sakić, Džej Ramadanovski, Dragan Brajević Braja i Jelena Tomašević.

Pošto je tu večer došao pomoću štaka, Aca nije mogao otpjevati svoju pjesmu ali je obećao publici da će to uraditi sljedeći put čim bude bio član žirija.

Ipak, najveću pažnju publike svakako je izazvao Džej Ramadanovski koji je pošteno "isprozivao" kandidate ali sa dozom humora i savjeta.

 

Uhvatio sam ovo koji minut kod ortaka. Bio je čudan, opet se trzao i stavljao ruke u bogomoljka pozu, kao u onom legendarnom klipu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...