Jump to content

Aca Lukas


VoivodBG

Recommended Posts

pa ja slusam i narodnjake,i ne vidim da sam prolupao dosad zbog toga.ograniciti se samo na jedan pravac je po meni-debilno

 

I ne treba se ograničiti na jedan pravac, nego ne vidim vezu između ove dve vrste muzike, ali to je samo moje mišljenje. Kao što sam i rekao, interesovalo me je da li je ova tema pokrenuta radi prozivanja narodnjaka ili se stvarno sluša među ljudima koji slušaju rok. A to da li si prolupao, najbolje ti znaš - ja to nisam rekao.

 

Aca Lukas,Marko Bulat,Amadeus bend,sveta trojka na celu sa ACOM :)

 

Ja znam za fantastičnu četvorku: Sinan, Halid, Jašar, Šaban! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda i imaju par tih dobrih stvari. Ali porediti instituciju Lukasa sa njima nekako ne ide.

Uostalom, koje obrade Aca svira a koje ovi pilićari ... ogromna je razlika.

 

''Ko ti to baje'' mene bi bilo iskreno sramota da izvodim javno ... amadeuse očigledno nije.

Nego, je l' provalio još neko, osim mene, da je duh Džonija Štulića u neku ruku zaposeo Acu? :)

 

Stil govora, grimase, brze i nepovezane asocijacije ... kao da ga ovaj kopira, imam takav utisak. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ne treba se ograničiti na jedan pravac, nego ne vidim vezu između ove dve vrste muzike, ali to je samo moje mišljenje. Kao što sam i rekao, interesovalo me je da li je ova tema pokrenuta radi prozivanja narodnjaka ili se stvarno sluša među ljudima koji slušaju rok. A to da li si prolupao, najbolje ti znaš - ja to nisam rekao.

 

 

a sta fali slusati kvalitetnu narodnu muziku?ko ne voli pravu narodnu pesmu nema dushu

mozda nisi slusao acu lukasa ali muzika ace lukasa je vishe rok nego narodna.usput amadeus bend i marko bulat ne valjaju ni zasta.amadeus bend je gej a marko bulat valjda ima samo jednu dve svoje stvari ostalo su sve obrade.takodze i dzenan je sranje

 

usput za sve fanove ace lukasa evo jedna grcka pesma koju je aca lukas pokrao da bi napravio pesmu od bola

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta fali slusati kvalitetnu narodnu muziku?ko ne voli pravu narodnu pesmu nema dushu

mozda nisi slusao acu lukasa ali muzika ace lukasa je vishe rok nego narodna.usput amadeus bend i marko bulat ne valjaju ni zasta.amadeus bend je gej a marko bulat valjda ima samo jednu dve svoje stvari ostalo su sve obrade.takodze i dzenan je sranje

 

usput za sve fanove ace lukasa evo jedna grcka pesma koju je aca lukas pokrao da bi napravio pesmu od bola

 

 

Upravo sam to i hteo da kažem; Srbi smo pa se, valjda, podrazumeva da i metalci moraju da slušaju narodnu muziku. Inače, ja uopšte ne slušam narodnu muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...